Widok

Fryzjer Banino Olszewski&Głębocka

Potrzebuje aktualnej opinii o tym salonie, a właściwie o fryzjerze. Chcę do niego iść na farbę na blond. Nie wiem czy warto...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam w PAM studio Banino.Mogę polecić.Pani fryzjerka dużą wiedzę ma na temat farb i farbowanie włosów.a zwłaszcza blond.Na fb zdjęcia są.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pan fryzjer nie potrafi dobrze mężczyzny nożyczkami obsłużyć więc sądzę że z damskim strzyzeniem słabo. Byłem 2 razy ok 8 m-cy temu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chodze regularnie co miesiąc do Mateusza i mogę szczere polecić. Najlepszy kolorysta jakiego spotkalam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam dobry fryzjer, farbuje włosy u Pana Mateusza zna się na robocie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hmmm jak każdy inny... Niczym mojej męskiej głowy nie zachwycił a jak nie zachwycił to po co.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam. Bardzo złe podejście do klienta. Udaje wielkiego Pana
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dramat.Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Moim zdaniem warto- podcinam włosy regularnie i jest bardzo zadowolona a przerobiłam kilku fryzjerów juz w Gdańsku i w okolicach Banina (m.in Zukowo). Pan świetnie czesze na szczotkę . Co do farbowania - choć sama nie farbuje- to widzę ze dobrze robi ( nie znam ani jednej niezadowolone klientki).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

X pan czesze na szczotkę? to masz na głowie SZCZoTKĘ to współczuje dobrze ,że irokeza Ci nie zrobił na głowie .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę nie byłam zadowolona.Slabe umiejętności i fatalne podejście do klienta.pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry