Widok

Fryzjer Loreal Pszenna -p. Monika?

Hej czy ktos wie gdzie przeniosła sie fryzjerka p. Monika z salonu Loreal spod S7? Dzis dowiedzialam sie, ze juz nie pracuje. z gory dziekuje za informacje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

o kurde szkoda. najlepsza fryzjerka
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepsza ..chyba żartujecie .Mam inne zdanie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

A wg Ciebie, która jest lepsza od Moniki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fryzjerka,która krzyczy na klienta jak ten ma inne zdanie co do efektu końcowego...
Przepraszam ale sama pracuje w podobnym zawodzie i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji .Duże wyobrażenie o sobie i mało kultury osobistej.Każda inna jest lepsza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ostatnią rzeczą jaką można powiedzieć o Pani Monice to, że jest osobą o niskiej kulturze osobistej. Byłem jej klientem przez długi czas i byłem bardzo zadowolony. Żona i syn również. Może komuś się podobać efekt końcowy jej pracy albo też nie. Fryzjerów w Baninie dużo. Wypisywanie, że "każda inna jest lepsza" i "mało kultury osobistej" jest zwykłym chamstwem i kłamstwem. Ewidentnie ktoś tu chce zaszkodzić Pani Monice. Jak Mateusz odchodził z tego salonu to też dziwnym trafem zrobił się najazd na niego. Jak widać, jego salon sobie radzi nieźle w Baninie.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

Włączę się do dyskusji bo szlak mnie trafia. Pani Monika dba o moje włosy od 2 - 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Przez te lata poznałam trochę Panią Monikę i muszę się sorzeciwić temu hejtowi w necie. Pani Monika jest osobą kompetentną i profesjonalną. Nie słyszałam aby do klientów odnosiła się w sposób niewłaściwy a z usług korzysta cała moja rodzina. Pani Monika jest osobą życzliwą i ciepłą. Posiada klasę, której brak niektórym wypowiadającym się tutaj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Małgosiu , też byłem klientem p. Moniki do jakiegoś czasu miałem podobne zdanie co Pani ..Ale niestety zmieniłem zdanie o tej Pani , byłem świadkiem paru sytuacji i rozmów .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

I się zaczyna. Idzie hejtowanie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziekuję bardzo za poszukiwanie, jest mi bardzo miło. Miejsce narazie zostanie tajemnicą. Telefon kontaktowy do mnie: 666-679-250 :) Pozdrawiam Monika Gleba-Sawicka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

A z jakiego powodu jest to tajemnica ? Ukrywamy się?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

A dlaczego p. Monika miałaby się ukrywać? Może nie chce mówić, gdzie teraz pracuje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zwykły temat, dotyczący naszej wsi, a wszyscy się świecą na czerwono. Hmm...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież jest fryzjerką i miała swoich klientów na boku to czemu się teraz ukrywa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Może obawia się utrudnienia przez byłego pracodawcę?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zadzwoń zapytaj najlepiej jąi pracodawcę a może zainteresuj się tym co ważne w życiu.Z Pani fryzjerki robi się temat jakby to była sprawa życia i śmierci.To tylko fryzjer.Jest ten może być inny....cóż za pustka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Uderz w stół, a nożyce się odezwą hehe...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Japierdziele ,ale mamy tu wysyp afer ostatnio. Był listonosz pyskaty,była Sołtysowa i jumby,zespół afrykański w kościele,tera jeszcze kurde fryzjerska afera. Pytanie kto następny ?Baninianki i Baniniacy bądźcie silni i wytrwajcie,te afery mogą powodować problemy zdrowotne,takie jak ból w środkowo tylnej części ciała oraz bóle lewej półkuli mózgu. Zalecam czym prędzej się wybrać do najbliższego sklepu monopolowego i zakupić odpowiednie lekarstwa (najlepiej 40-to procentowe) lub skonsultować się z wróżbitą Maciejem.

P.s Acha i jeszcze jedno ! Proszę wyleżeć tydzień w łóżku (najlepiej z osobą płci przeciwnej) :)

Pozdrawiam uzdrowiciel Zdzisek
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na tym forum robi się sprawę życia i śmierci z każdego tematu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda fryzjerka ma swoich klientów na boku. Tak to już jest w tej branży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdzisiu zarąbisty facet (?) z ciebie :)

Jesteś lekiem na całe zło ... tego forum
i nadzieją na ... chwilę rozbawienia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super Zdzisiu:)Dkstego proponuję płać ten wątek a Pani fryzjerke życzymy powodzenia:)jednym miło innym nie.Może niech wykupi płatną reklamę jak Ją stać oczywiście a nie na forum się reklamuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

To kto mnie tera porządnie ufryzuje głowę? Pani Moniko, czemu Pani odeszła?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani Moniko.. szkoda! :( Mam nadzieję, że gdzieś uda się Panią znaleźć. Pozdrowienia od klientki od rabarbaru! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

spitalaj Monika tyle mam ci do powiedzenia.
Sama namieszałaś tak masz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Szalona rotacja pracowników. Przypadek? Pani Monika dzielnie wytrzymała chyba dwa lata :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzielnie wytrzymała ? nie rozumie na co maiła narzekać "? z tego co słyszałam to tylko narzekała na marudnych klientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

A nie lepiej dać kobiecie spokój. Chciała odejść to chciała. Nie trzeba się macicy i głupot na forum pisac.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mały błąd przez słownik.
Nie trzeba się mścić i głupot na forum pisac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przypadek, To przez pracodawcę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak pracodawca jest ok to pracownicy co miesiąc się nie zmieniaja, proste. Ta Pani i tak długo wytrzymała tam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Monika pracuje w Żukowie w salonie pro natura. Info dla zainteresowanych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry