Widok

Fryzjer kokoszki

Co sądzicie o salonie fryzjersko kosmetycznym na Nowatorów? Ktoś był? Jakie opinie?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co prawda miałam robione tylko rzęsy i paznokcie,ale za każdym razem wychodziłam zadowolona ;)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam już parokrotnie i na rzęsach, na paznokciach i farbowaniu. Rewelacja. Pełen profesjonalizm ze świetnym klimatem. Polecam
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam już parokrotnie i tylko tam bede chodziła. usługi na najwyższym poziomie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bylam nie dawno na rzesach i mi po dwoch dniach odpadly a wlosy mi zrobili zielone ....zle nie polecam !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Droga Pani gdyby odpadły Pani rzęsy to przyszlaby Pani w pierwszej kolejności do salonu- przez 7 lat nie zdarzyła się taka sytuacja :). Włosy zielone? Nie było takiej sytuacji o czym moze poswiadczyc monitornig. Staramy się aby każda klient/klientka wychodzil/a zadowolony/a. Droga "konkurencjo" to klienci sami wybieraja... nie znizamy sie do takiego poziomu by bukowac terminy albo wypisywać głupoty na Państwa temat. Szanujmy się.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie zgadzam się z właścicielką be beauty dzwoniłam chciałam pedicure a powiedziano mi że aż za 3 tyg.smiechu warte a siedzą i piją kawę przed tą swoją Buda oklamane kobiety.Powiekszanie ust powinna robić dyplomowana pielęgniarka technik usług kosmetycznych a nie zwykła kosmetyczka ...w jednym pokoju robią usta ,paznokcie ,rzesy i pedicure zenada ,i gdzie tutaj higena ludzie .Masakra
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Też nie polecam !!! Bardzo nie miłe panie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ja tez weszlam zobaczyc i Pani zamiast pomalowac mi wlosy to malowała deski na bialo w mini na drabinie ...co tam sie wyrabia w tym mięsnym .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Drogie Panie mięsny był obok. Pani która malowala to była osoba z zewnątrz. Żadna nie miała mini, tylko że względu na upały krótkie spodenki. Lepiej by budynek straszył z zewnatrz? Wszystko jest robione z najwyższą starannością bo sprawić komfort klientom jak i pracownikom.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Droga Pani wolne terminy publikujemy na Facebooku. Pracę zaczynamy od 10:00. Często jesteśmy dużo wcześniej by zjeść śniadanie i wypić kawe- każdy ma chyba do tego prawo? Stolik w naszym ogródku jest zarówno dla klientów jak i pracowników. Powiększanie ust jest w osobnym gabinecie. Każda strefa jest wydzielona. Jest zapewniona higiena i sterylnosc. z pani komentarza można stwierdzić że nigdy Pani u nas nie była. Po co inne osoby wprowadzać w błąd? Chyba pomyliła Pani salony.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozatym wystarczy sprawdzić IP :) Pani "klientki" właścicielko salonu na ul.Montazystow 33. Uprzedzam że nasze rozmowy są nagrywane i jeżeli nie zaprzestanie Pani szkodzić publicznie mojemu salonowi podlega to karze wg nie uczciwej konkurencji i znieważaniu publicznemu. Już jakiś czas temu miałam Panią odwiedzić osobiście, ale z braku czasu przez "picie kawy" doszłam do wniosku że szkoda się znizac do takiego poziomu. Nie jest Pani dla Nas konkurencja bo reprezentujemy zupełnie inne poziomy i priorytety. Proszę wziąć moje uwagi do serca i zacząć działać fair i skupiać się na swoim salonie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żałosna konkurencja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieto skup się na higienie, a w zasadzie jej braku, w tym słowom żałosnym saloniku na Montażystów. Poziom wypowiedzi żenujący a usług wrecz tragiczny. Typowa komuna.
Poziom intelektualny niski jak u rybki akwariowej. Żal rzyc ściska ze profesjonalny salon pozbawił klientek. Tak działa wolny rynek. Lepiej dopłacić i mieć usługę na najwyższym poziomie aniżeli zapłacić grosze i wyjść z dramatem i szukac ratunku u profesjonalistów. Nie pogarszaj się już wiecej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście chodzi o salon na ul. Montażystów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi też tak szybko odpadły, ale nie poszłam do salonu z reklamacją bo stwierdziłam że nie chce żeby mi znowu odpadły po 2 dniach. Teraz jeżdże do Banina i jestem z rzęs mega zadowolona. Nie podobało mi się też że robiąc rzęsy leże w przedsionku kibla!! i Pani tam pracujące urządzają sobie wycieczki i żarciki, moje osobiste rzeczy leżą a ktoś cały czas łazi w tą i spowrotem. żadnej intymności, nawet drzwi tam nie ma.
Ale fryzjerka jest ok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ja nie dam nic złego powiedzieć na salon na ul .montażystów gdyż jestem klientką od paru dobrych lat ,nie ładnie tak obrażać ,oj nie ładnie .Tam dziewczyny nie mają czasu nawet zjeść śniadania tyle mają ludzi .Polecam ich ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

Dziękujemy za rzetelną opinie. W pomieszczeniu o którym Pani mówi robimy już tylko paznokcie. Rzesy są robione w gabinecie. Szkoda że nie zgłosiła się Pani na reklamację, lub nie poszła do drugiej naszej stylistki. Mimo wszystko zawsze zapraszamy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam i wyszłam niezadowolona ,rzęsy odpadły po tyg.nie mam czasu na reklamację .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Inne tematy z forum Kokoszki

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

do góry