Widok

Fryzjer

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Hej mam do was pytanie i liczę na jakieś odpowiedzi:)
Od niedzieli mieszkam na niedźwiedniku i tak powoli poznaję dzielnicę, bardzo mi się tu podoba :)
A moje pytanie dotyczy salonów fryzjerskich widziałam kilka i chciałabym poczytać wasze opinie, bo w necie nic nie znalazłam, interesuje mnie przybliżona cena za usługi oraz ich jakoś, no i oczywiście czy polecacie ich usługi czy też nie ;)
Pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego na Góralskiej w szeregowcach Ci nie polecam, a zwłaszcza fryzjerki Krychy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 23
Ja również Ci nie polecamy, na Niedźwiedniku to pustki, polecam p.Magdę z oliwy, strzyżenie męskie 15zł lecz robi fryzurę rzetelnie i jaką chcesz, ja przychodzę ze zdjęciem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
No właśnie zauważyłam że za dużo fryzjerów tu nie ma ;P a może znacie jakieś panie które robią w domu u siebie lub u klientek :) moja fryzjerka niestety wyprowadza się z Gdańska i muszę szukać nowej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popytaj o fryzjerkę w Leśna Góra 7, ja nie korzystam ale siostra korzystała i nie narzekała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
moja koleżanka jest fryzjerka i dojeżdża do klientek do domu :)

podam ci jej stronkę http://www.twoj-fryzjer.com/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do salonu duo aquaria we wrzeszczu wizawi dworca pkp niskie ceny profesjonalne wykonanie 517-919-369 zadzwon zapytaj sprobuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam męską fryzjerkę krystynę jest świetna w swoim fachu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
fryzjerka Krystyna najlepsza byłem polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Studio fryzjersko-kosmetyczne "Wenus"ul. Jaśkowa Dolina 130b, Gdańsk morenie;Godziny
otwarcia:Poniedziałek-----Piątek od 8:00 do 20:00;
Sobota od 8:00 do 15:00
telefon:(58) 347 63 69;
byłam u fryzjerki Pani Moniki ,mogę z czystym sumieniem polecić jej usługę; dojechać z niedźwiednika: 210, 283,183
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Morenie jest fajna fryzjerka p. Ania. Strzyże profesjonalnie. Jak będziesz chciała to podam tel. do salonu.
Cena za mucie, strzyżenie i uczesanie 40 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry