Widok

Fryzjer w Baninie - polecicie jakiegoś?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Witam,
Mam pytanie : czy któraś z Pań mogłaby mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera w Baninie? Takiego który potrafi doradzić fryzurę do kształtu twarzy? Bardzo mi zależy, ponieważ chciałabym zmienić fryzjera i nie mam pojęcia gdzie się udać.
Dziękuję za pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie w Baninie, a w Pępowie - Studio Tiffi i pani Natalia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Golarz Filip jest OK
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Borowieckiej 3
Olszewski & Głębocka
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 33
Też polecam p.Mateusza, obcinał mojego 2 letniego synka i jestem bardzo zadowolona, a wiadomo trzeba umieć strzyc, żeby dzieciaczka dobrze przyciąć :-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 18
Loreal przy ul.pszennej .Bardzo fajnie .Bylam kikakrotnie i jestem bardzo zadowola.Polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 31
Ale nie rozumiem pisze Pani w ciągu pół godziny na forum że Loreal dobry a Mateusz zły. Była Pani w ciągu jednego dnia w dwóch zakładach czy pracuje Pani w lorealu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
A tak na marginesie to jak p. Mateusz pracował w lorealu to był wychwalany pod niebiosa , czyżby na swoim się popsuł?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bo to plotkarz jest maksymalny. Wszystkich ma obgadanych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jednego dnia nie...ale poprawke mialam w lorealu.Nie interesuje mnie gdzie pracowal i jak..a pan/pani widze pracuje w Olszewski..to samo moge powiedziec.Chyba mozna na forum wpisac swoja opinie...bez obrazania personalnie nikogo.Ale widze,ze z tym ciezko...wrecz jest to niemoz,iwe dlatego pozegnam sie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
A ja byłam dzisiaj w Loreal na Pszennej i jestem mega zadowolona. I mój mąż też😀
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
Loreal w Feniksie. Najpierw poszłam z córką - Pani bardzo fajne ją potraktowała. Mówiła do niej jak do dorosłej klientki o pielęgnacji włosów. Młoda poczuła się dopieszczona :) Ładnie podcięła końcówki i grzywkę. Potem poszedł mąż i też wyszedł zadowolony. Pani zna się na rzeczy i nie tnie automatycznie wszystkich facetów tak samo. Widać, że myśli. I za to plus. Niedługo i ja się tam wybiorę.

Co do fryzjera Olszewski Simple beauty - czy jakoś tak, widziałam efekt jego pracy i wydaje się, że również zna się na rzeczy. Więc mamy dobrych fryzjerów w Baninie :)

pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
No cóż, może podciecie końcówek tak, ja osobiście po wizycie w tym salonie przepłakałam cały wieczór, a przez najbliższe 4 miesiace będę doprowadzać moje włosy do stanu, w którym można będzie wykonać z nich JAKĄKOLWIEK normalną fryzurę. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, ja byłam u p. Mateusza, jak pracował jeszcze w Lorealu. Farbowanie włosów to była masakra. Jak związałam włosy w kitek, miałam jasną plamę wielkości powiedzmy jabłka. Na tle ciemnych rzucało się bardzo w oczy. Nie wiem jak można było przeoczyć przy farbowaniu taki fragment. Co do samego Loreala to sądzę że to dno i wyzysk po całości - byłam potem jeszcze 2 razy. I wiecej nie pójdę. Na siłę wciskają dwa kolory aby cena poszybowała w górę, za uczesanie po farbowaniu, i nie mówię tu o super fryzurze tylko normalną aby rodzina zauważyla że byłam u fryzjera trzeba również zapłacić. Raz jak powiedziałam że bez czesania, to wysuszono mi włosy ( a raz zaproponowano mi nawet suszarkę abym sama sobie wysuszyła) bez szczotki czy czegokolwiek i puszczono do domu. Dramat!!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam w lorealu w baninie.Też chciałabym fryzjera, który będzie wiedział co tu zrobić, a nie to ja mam wiedzieć co chcę zawsze. Noszę generalnie dość długie włosy i fryzjerzy mogliby mi coś doradzić,mogłabym zrobić sobie metamorfozę, nie nikt się nie odważa. Efekt nie był zły, tego nie napiszę, włosy ścięte zgrabnie ale.... Brakuje chyba generalnie stylistów z prawdziwego zdarzenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Lorealu po depilacji woskiem (brwi) 2 dni miałam czerwone pęgi pod brwią. Za gorący wosk,poparzona mi skórę o czym nie wiedziałam i nie czułam tego dopiero inna kosmetyczka wyjaśniła ska te pręgi.
Nie pierwszy to ponoć przypadek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam i jestem bardzo zadowolona.U pani Moniki i u pani Justyny.Piekny kolor i fajna fryzura.Nie rozumiem jak byc raz ,byc niezadowolonym i wrocic jeszcze dwa razy...Dziwne.Ale niestety to specyfika tego forum....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Salon fryzjerski na ul.Borowieckiej 11 fachowy personel jakosc na najwyzszym poziomie ja chodzę z mezem tam i zawsze wychodzimy zadowoleni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadzam sie, choc ostatnio Pan Mateusz potraktował mnie "na odpieprz", czekałam pół godziny, a jak juz usiadłam na fotel, to kolejna klientka po 5min zaczęła nerwowo zerkać na zegarek.... Włosy obciął mi bez rozdzielania warstw jednym ruchem, nie dosuszyl, prostownica pociągnął po razie z każdej strony. Poczułam sie olana, wiem ze Pan Mateusz chce obsłużyć wszystkich klientów, ale chyba troche tego nie ogarnia. Jednak jest dobrym fryzjerem i bede do niego chodzić, ale postaram sie zapisywać dużo wczesniej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ewidentnie milosc haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zazwyczaj daję szansę ponownie, rozumiem że nie zawsze ma się dobry dzień. Co do moich ponownych dwóch wizyt poszlam już do kogo innego, nie do p. Mateusza. I zapłaciłam fortunę. W domu zaczełam analizować wizytę i zdałam sobie sprawę że mnie na siłę naciagano. Stąd moja trzecia wizyta, aby udowodnić że się nie dam mimo kilku usilnych prób. I to nie specyfika tego forum.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Mateusz jest świetnym specjalistą od koloryzacji, nie zgadza się na wszystkie fanaberie klientek. Jeśli widzi, że kolor jaki się klientce podoba, po prostu na jej włosach nie wyjdzie to mówi to bez ogródek. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie wyjścia z zielonymi czy fioletowymi włosami z salonu. Miałam naprawdę zniszczone włosy i p. Mateusz wyprowadza mi je na prostą. Kolor dobiera absolutnie dobrze. Jeżdżę tam z Gdańska i nie mam zamiaru zmieniać fryzjera. Z usług fryzjerskich korzystamy tam całą rodziną ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.pracowniafryzjerskabanino.pl
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Był tu ktoś może? Pracownia Fryzjerska Anna Wons-Sternik Jakieś opinie?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
meskie strzyżenie jak najbardziej polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam, jestem zadowolona, poza tym fajny pomysł że można się umówić nawet na bardzo "nietypowe" godziny
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do Pani Ani już jakiś czas i jestem mega zadowolona :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam i nie polecam ... nie tak pracują profesjonaliści !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jo, wpadaj do mnie opie....dole Cie maszynką za 2 specjale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
W Baninie jest super Fryzjerka na ulicy Balladyny pół Gdańsk jeździ do niej odkąd się tam wyprowadziła. Kreatywna sympatyczna zawsze doradzi i poradzi. A w ręku ma talent do fryzjerstwa. Moja rodzina jest od niej uzależniona. Bo jest to złota rączka która jest fryzjerem męskim i żeńskim. I choćby wyprowadziła się do Kościerzyny to będziemy do niej jeździć. Polecam od niedawna macie najlepszą fryzjerke z Gdańska.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje iść i sie przekonać ja byłam i farbowanie nie powaliło mnie na nogi, mogę za to polecić Pana z borowieckiej ... zdjęcia które maja na FB po prostu mnie przekonały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja rowniez bardzo polecam Pania Anie z Pracowni Fryzjerskiej na Balladyny 1.
Jestem zawsze zadowolona z fryzury. Fachowa obsluga, duzo wiedza, ogromne doswiadczenie plus zawsze milo spedzony na rozmowie czas;-)
POLECAM WSZYSTKIM!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam gorąco Pracownia Fryzjerska Pani Ani ul.Balladyny1
dla mnie i mojej rodziny rewelacja!!!
Korzystałam z usług wielokrotnie,pełny profesjonalizm fantastyczne pomysły cudowna atmosfera, pełny relaks.
Elastyczny czas pracy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiewa tutaj autoreklama ... wszyscy puszą o tym samym ... elastyczne godziny itp itd auto ze pracują na gown***ych kosmetykach ktoś napisze ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam P. Anię z Balladyny. Dojeżdżam z Wrzeszcza bo naprawdę warto:) Zawsze wychodzę świetnie ostrzyżona no i można zapisać się na wieczór.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wybaczcie ale to już robi sie śmieszne ... Pani z wrzeszczę z Gdańska siedzi na forum Banina ? Nie wierze ....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
współczujmy pani Annie z ul.Balladyny, ponieważ kariera jej właśnie się kończy... uczcijmy jej pamięć minutą ciszy. AMEN koniec tematu na temat tej "pracowni" czy jakoś tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
widać idiotów nie brakuje na tym forum. Jak nie wypowiadacie się w konkretnym temacie to po co zabieracie w ogóle głos.
~heheszek uważaj żeby czasem Twoja kariera się szybko nie skończyła...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam salonu loreal, tragedia pracuja tam coraz młodsze fryzjerki bez doświadczenia........
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje wycieniowane włosy już 2 rok dochodzą do siebie po wizycie w tym salonie :( masakra jakaś...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat:) do jakiego fryzjera warto sie teraz udac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w loreal parę razy już.Super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zapomnialam sie podpisac EK
Sama sie pochwale.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam Loreal, niestety ceny z kosmosu, umiejętności żadne. W ciągu ostatniego roku korzystałam z ich usług, niestety ciągle coś było do poprawki. Teraz przeniosłam się do Patriza po dawnym Wenus &Dawid,i jak na razie jestem zadowolona. Sam fakt, że pracują na kemonie przemawia do mnie najbardziej, od kilku lat farbowałam włosy kemonem i nigdy nie było problemu po przezuceniu się na Loreal niestety same problemy. Także polecam nowego fryzjera w banie na przeciwko poczty za mechanikiem. A i bardzo duża różnica w cenie w porównaniu do Loreal zapłaciłam 80 zł mniej, a afekt super.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do mądrego stylisty, który przeprowadzi konsultację z klientką. Jaki również wiedza fachowca jest najważniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loreal nie polecam. zlewka totalna na klienta. Bylam dwa razy zapytać się o podcięcie tylko koncowek, salon pusty, bez ludzi, ale nie maja czasu . i tak dwa razy. nie,dziekuje .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam salon Let's Shine w Osowej. Naprawdę warto podjechać kilka kilometrów dalej i cieszyć się wspaniała fryzura. Salon otwiera się 17 lutego, natomiast z usług Pani Kasi korzystam zarówno ja, jak i moja najbliższa rodzina od wielu lat. Oczywiscie, rowniez wolalam miec fryzjera blizej, w Baninie jest spory wybor salonow. Przekonalam sie jednak, ze nie wszystkiego można się wyuczyc - fryzjerem natomiast mozna sie urodzic. Nie jest to reklama, a jedynie polecenie ZNAKOMITEJ fryzjerki, dla ktora praca z włosami jest pasją i inspiracją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam panią Emile zakład za przystankiem banino za rondem ,super babka no i pan Mateusz równieź ok bo te panie z Loreala to jakaś masakra jak widze kobiety w zakładzie fryzjerskim ubrane jak kocmołuchy to co mogę się spodziewać......
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zapraszam, Pracownia fryzjerska Stylowi. W tym salonie napewno doradzą fryzurkę do twarzy, jak i również do układu czaszki. Co do koloryzacji też bardzo profesjonalnie podejdą do klienta lub klientki w doborze koloryzacji i karnacji. Przyjdź a przekonasz się sam, lub sama. Serdecznie zapraszamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

W Baninie chyba raczej ciężko będzie znaleźć dobrego fryzjera, ale nie wiem. Mam tam koleżankę i z tego co wiem to ona do fryzjera jeździ do Gdańska. Ja też mieszkam pod Gdańskiem i na wizytę umawiam się do Pani Elwiry Marciniak, ma swoje stoisko na Srebrnej 16. Można się z nią telefonicznie umówić 694 665 333. Bardzo dobra fryzjerka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Stylowych na przeciwko biedronki. Zwłaszcza Panią Irenkę. Babeczka zna się na rzeczy, robi takie metamorfozy, że nie sadzialam iż moje włosy mogą tak wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tobie z takim ryjem nie pomogło, nie oszukuj sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myślę, że warto, zerknijcie - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
Jeśli jest jakość, są takie rozwiązania, to też można korzystać z oferty.
Ale nie wszędzie je zapewniają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry