Widok

Fryzjerka na dojazd.

Fryzjerka na dojazd.
Oferuję niewygórowane ceny za usługi fryzjerskie z dojazdem do domu na terenie Gdańska, co jest bardzo poręczne dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Wykonuję strzyżenia, czesania, balejaże, farby czy też hennę na brwi i rzęsy. Pracuje na profesjonalnych fryzjerskich kosmetykach.

Cennik:

Strzyżenie męskie- 10 zł

Strzyżenie damskie włosy krótkie- 18 zł

Strzyżenie damskie włosy średnie- 22 zł

Strzyżenie damskie włosy długie- 25 zł

Czesanie włosy krótkie- 22 zł

Czesanie włosy średnie- 25 zł

Czesanie włosy długie- 28 zł

Balejaż włosy krótkie- 70 zł

Balejaż włosy średnie- 90 zł

Balejaż włosy długie- 120

Farba jeden kolor włosy krótkie- 50 zł

Farba jeden kolor włosy średnie- 70 zł

Farba jeden kolor włosy długie- 100 zł

Henna brwi+ rzęsy+ depilacja- 10 zł

Telefon: 508 657 046

Zobacz ogłoszenie »
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xxx

Polak Polakowi WILKIEM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

!

No nie wiem czy tak drogo raczej powiedziała bym tanio! W Salonie balejage kosztuje ok 250 zł !!!!! Ludzie jak wam nie pasi to po co komentujecie każdy zarabia jak może !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

też poproszę...

... chętnie ją skontroluję, czy odprowadza podatek dochodowy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

666 dasz kontakt? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Dokładnie! Też widziałam na facebooku ;p
To się cenisz dziewczyno...
Ps. Chciałaś chyba napisać : w salonie, w którym pracuję... A nie u mnie w salonie :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Daria

bałabym się oddać włosy dziewczynie która ledwo liceum kończy teraz. Po mailu można wyszukać profile na nk i facebooku. Ma max 18 lat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja w salonie na przymorzu (polecam pania ;) ) na ul. Ks.Majdera place 17 zl podciecie wlosow i niezaleznie od dlugosci na sylwestra z uczesaniem ze wszystkim zaplacilam 50 zl ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tez poproszę
amberoffuture@gmail.com
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

heh...

... ale żeby nauczyć się poprawnie pisać, to wróć do szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontakt

Witam przesłałaby mi pani kontakt do tej taniej fryzjerki?
Pozdrawiam.
aguska_147@wp.pl
z gory dziekuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

;)

To proszę bardzo iść do salonu ja nic nie nakazuje u mnie w salonie balejaż kosztuje 200 zł :)
Znam poziom swoich usług i wiem na ile cenić swoja prace.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Śmieszne

Ja tak płacę w salonie :) a nawet trochę taniej mnie to wynosi... haha...
Dziewczynie się w głowie poprzewracało :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

fryzjerka

Ja mam duzo klijetek dojezdzam ale takie ceny dziewczyno to w salonie fryzjerskim mozna miec!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

skąd te ceny?

ja płacę za farbę i w dodatku 2 kolory na włosach dłuuuugich 60zł podcinanie i prostowanie włosów gratis. Dziewczyna ma klientów bardzo bardzo dużo i też na dojazd.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry