Jestem świeżo po remoncie z tą firmą - do przebudowany miałam salon, kuchnię, korytarz z wymianą całego oświetlenia, podłogi, malowanie, podwieszane sufity. Co mnie szczególnie pozytywnie zaskoczyło w zestawieniu z innymi firmami, które robią elektrykę i budowlankę, to to, że:

1. Dostałam rzetelną wycenę - wykaz kosztów dla robocizny i dla materiałów w excelu (! co do grosza wyliczone koszty, a nie "na oko")
2. Nie musiałam jeździć po materiały, czegokolwiek załatwiać - jak podałam znaczniki farb, to firma sama pojechała kupić, załatwiła wywóz gruzu, za wszystko dostawałam paragony - jak coś było droższe był tel., czy się godzę na zakup i paragon
3. Mogłam się umówić na godziny pracy - zależało mi, żeby firma pracowała od 8 do 16, gdy nie ma nas w domu i to się dało zrobić - nie musiałam "mieszkać" z wykonawcami, którzy mi siedzieli na głowie do nocy
4. Firma uprzedziła sąsiadów, że będą wiercić w godzinach takich i takich (to było bardzo ok :-)
5. Wracałam z pracy miałam posprzątane, meble zabezbieczone
6. Jakość wykonania - jestem bardzo zadowolona, kawał porządnie wykonanej pracy, mam piękny salon, drobne poprawki wykonane szybko i w narzuconym przeze mnie terminie :-)