Widok

Fun Park Riviera - szczerze odradzam

Fun Park Temat dostępny też na forum:
Wlasnie niedawno zrobilam tam urodziny dla corki i niestety calosc organizacji fatalna. Po urodzinach okazalo sie, ze nie bylo na urodzinach ani szampana dla dzieci, ani sztucznych ogni, co bylo wliczone w cene. Kazano mi doplacic za tort bo cukiernia zrobila za duzy, a ja zmowilam konkretnie tort 1kg a nie 1,3kg. Na zaproszeniach widnial adres ale z Gemini, wiec trzeba bylo samemu poprawic adres zeby goscie trafili we wlasciwe miejsce.
Na koniec organizator niby przypadkiem zapomnial, ze zostala zaplacona zaliczka i musialam sie targowac o pieniadze. Pierwszy i otatni raz. Nie polecam, chyba ze ktos lubi wyrzucac pieniadze w bloto. Taki garazowy business po Polsku.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wielka szkoda, że nie przeczytałam tej opinii wcześniej. Niestety zachęcona opiniami na facebooku, udałam się z moją córką do tego miejsca. Zamierzałam zorganizować tam jej urodzinki.Już przy samym wejściu dowiedziałam się, że muszę mieć skarpetki (wiedziałam o tym, że nie wolno wchodzić z bosymi stopami, ale w innych salach zabaw każdy klient otrzymuje jednorazowe skarpetki i nie ma problemu), za które powinnam uiścić opłatę w wysokości 3,50 zł. Kiedy zapytałam dlaczego nie dysponują tak jak inne sale jednorazówkami kilka młodych pań, jak sądzę pracownic, wyraziło swoje oburzenie i na tym obsługa na poziomie się zakończyła. Od tej pory Panie były wręcz odpychające. Dowiedziałam się też, że szatnia jest bezpłatna, ale za kluczyk do szafki muszę zastawić kaucję w wysokości 10 zł... Ciekawa jestem czy gdyby zginęłyby tam buty mojego dziecka, za które zapłaciłam 200 zł, Panie poczuwałyby się do tego, żeby pieniądze zwrócić.Nie sądzę! Pomijam już fakt, że w innych salach zabaw na przykład w sali, która znajduje się w Tesco na Karwinach Panie są zawsze przemiłe, pomocne i przede wszystkim wiedzą czym są elementarne zasady kultury. W FanParku w Gdyni Rivierze nie można na to liczyć. Jedna z Pań prowadziła zabawy dla dzieci, zastanawiam się jaka uczelnia wydaje takiego gbura i dopuści do ukończenia przez osobę tak mało inteligentną i tak antypatyczną, studiów wyższych. I jak taka osoba w przyszłości ma zajmować się dziećmi, bo rozumiem, że w większości to studentki pedagogiki pracują w takich miejscach. Za moich czasów (ukończyłam studia 11 lat temu) studiowanie oznaczało pewien poziom. I nie był to poziom zerowy. A taki reprezentuje obsługa w FanPark W Rivierze.
Kolejną sprawą godną wg mnie poruszenia jest bezpieczeństwo dzieci. W tym miejscu, większą część podłogi zajmują panele. Dzieci nie poruszają się tam w obuwiu ogumionym, tylko w skarpetkach, o wypadek naprawdę nietrudno. Nikt niestety o tym nie pomyślał, bo wg mnie nikt tam nie myśli o dzieciach, tylko o tym jak wyciągnąć od rodzica najwięcej kasy (już za pierwszą minutę opóźnionego wyjścia należy dopłacić 3,50 zł). Nie wspomnę o tym, że w jednej z zabawek (statku pirackim) znajduje się armatka ( a w niej kuleczki z gąbki). Oczywiście, żeby dzieci mogły z niej strzelać muszą zapłacić kolejne 2 zł....:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Mamy wrażenie, że odwiedziła nas konkurencja Miała prawo, ale trudno, niektórzy nie wiedzą czym jest uczciwa konkurencja Droga Pani przede wszystkim bardzo chcieliśmy podziękować za darmową reklamę. Wszystko ze szczegółami Pani opisała co znajduje się w naszej sali zabaw i jak ona funkcjonuje.. Dziękujemy J Kilka szczegółów ominęła Pani, a mianowicie to, że 10 zł za kluczyk zwracamy, a buty klientów są przynajmniej zamknięte, bezpieczne. A szkoda, że nie wspomniała Pani o zostawianiu butów w innych salach np. w Tesco na Karwinach. Raczej są one pozostawione przed wejściem na plac pod ławeczkami i raczej nikt ich nie pilnuje J Jeśli chodzi o Panią, która prowadziła urodzinki, to niestety ku Pani niezadowoleniu, Rodzice wręcz wybierają sobie animatorki, aby te mogły super zorganizować zabawy dzieciom. Byli np. już wcześniej na innych imprezach urodzinowych i widzieli jak dziewczyny prowadzą takie zabawy. I właśnie mamy takie animatorki, które są polecane przez rodziców, którzy już widzieli je w czasie takich imprez ( między innymi P. Magda) J. Czyżby sala zabaw w Tesco miała słabą frekwencję odnośnie urodzin? Jeśli chodzi o Fun Park, to nie możemy narzekać J Proszę nam uwierzyć, urodzin mamy bardzo dużo i zapisy daleko do przodu. To chyba świadczy o tym, że Rodzicom ,a przede wszystkim dzieciaczkom u nas się podoba Prawda? A po urodzinkach mamy zapisy na kolejne i właśnie przez tych Rodziców, którzy byli zaproszeni. Odnosząc się do Pani wypowiedzi w sprawie odpychającej obsługi i poziomu zerowego , to ta opinia nie bardzo nam pasuje do liczby dzieci (jak i Rodziców) odwiedzających Fun Park i ilości organizowanych urodzin. Oj, gdyby tak było, to pewnie nikt by do nas nie chciał przychodzić J.

Ps. Jeszcze raz dziękujemy za reklamę J

Pozdrawiamy

Fun Park
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22
Nawet jeśli odwiedziła Państwa konkurencja to ton posta Fun Parku jest po prostu chamski i żenujacy.
Cóż, świadczyć to moze tylko o pracuących tam osobach.

Sami sobie zrobiliście dużą ANTYREKLAMĘ.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tekst przez Fun Park napisany wcześniej w wordzie i skopiowany, a niestety nie wiedzą, że przy kopiowaniu do html trzeba jeszcze wprowadzić kilka spraw :)
Nie wiem jak w przypadku urodzin, ale osobiście mi się tam podoba, pomimo tego, że park jest bardzo malutki. Warto mieć na uwadze, że tam przychodzi coraz więcej obcokrajowców z dziećmi, którzy przyjeżdżają m.in. na zakupy, a porozumienie się w obcym języku stanowi tam pewien problem.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero dziś tutaj zajrzałam. Nie jestem Państwa konkurencją. Czytając Państwa odpowiedź, tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że nie szanujecie swoich klientów. I że na pewno nigdy już nie skorzystam z Państwa sali.
Ostatnio będąc na urodzinach właśnie u konkurencji słyszałam bardzo negatywne komentarze na temat poziomu obsługi w Państwa sali. Naprawdę daleko zajedziecie :). Oby tak dalej!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również dołączam się do negatywnej opinii.
Porażka !!! Pani animatorka prowadząca zabawę urodzinową nieprzyjemna w obyciu, opryskliwa, niekompetentna skupiona jedynie na solenizantce, pomija inne dzieci w zabawie nie reaguje gdy jakieś dziecko zanosi się płaczem,Wyrywa dziecku z ręki mikrofon , żeby wręczyć go solenizantce.Zero podejścia. Jestem zbulwersowana jako obserwatorka całego zajścia uważam , że personel jest dobrany bardzo przypadkowo, nie ma pojęcia o pracy z dziećmi!!!!!! chcieliśmy wyprawić urodziny naszym dzieciom ale po tym co zobaczyliśmy na pewno tam nie wrócimy!!!

Odpowiedz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry