Widok

Fundacja pomocy biednym dzieciom Sigma

Po osiedlu chodzi pan który zbiera od ludzi po 20 zł następnie każe się wpisać się na listę i złożyć swój podpis trochę mnie to nurtuje że nie co łaska tylko aż 20 zł czy ktoś coś wie o tej fundacji.bo w internecie nic nie znalazłem może to jakiś oszust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku to samo. Tylko, że tym razem jakaś pani. Nurtuje mnie czy to nie oszuści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie na kamiennej górze też, nawet dwa razy... Rozmowa wyglądała tak 'Witam, jestem z fundacji sigma. Dofinansowujemy obiady w szkołach dla biednych dzieci. Tutaj jest taka lista, każdy się na nią wpisuje, także proszę się wpisać (i dać 20zł).' Nie ufam, nie płacę. Z tego co się orientowałam na tego typu zbiórki trzeba mieć pozwolenie no i przede wszystkim fundacje powinny być zarejestrowane. Tymczasem w rejestrze fundacji Sigma w Pomorskim nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga! Fundacja Sigma spolka Zoo. zostala wykreslona z rejestru sadowego w 2005 roku. Wyglada na to ,ze padlismy ofiara oszustow.
Drodzy panstwo najlepiej wspierac znane fundacje reklamowane w TV lub radiu,gdzie pieniadze na pewno sa przekazywane osobom potrzebujacym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to samo na dolnym mieście - pani o wyglądzie żulicy o przepitej facjacie trzymała wymiętoszoną kartkę ksero, ze sigma, że głodne dzieci, używała całkiem sprawnie psychologicznych sztuczek w stylu : "czy chciałaby pani pomóc, jak pani sąsiedzi?" i faktycznie były już jakieś podpisy na liście, w nagrodę za dofinansowanie 20 złotymi jej kieszeni miałam dostać naklejki od "dzieciaczków". oczywiście żadna taka fundacja nie istnieje, poza tym nikt z takich fundacji nie chodzi po domach.
należy nagłaśniać takie rzeczy!!! nie dajcie się oszukać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry