Widok

Fundacja pomocy biednym dzieciom Sigma

Po osiedlu chodzi pan który zbiera od ludzi po 20 zł następnie każe się wpisać się na listę i złożyć swój podpis trochę mnie to nurtuje że nie co łaska tylko aż 20 zł czy ktoś coś wie o tej fundacji.bo w internecie nic nie znalazłem może to jakiś oszust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku to samo. Tylko, że tym razem jakaś pani. Nurtuje mnie czy to nie oszuści.
U mnie na kamiennej górze też, nawet dwa razy... Rozmowa wyglądała tak 'Witam, jestem z fundacji sigma. Dofinansowujemy obiady w szkołach dla biednych dzieci. Tutaj jest taka lista, każdy się na nią wpisuje, także proszę się wpisać (i dać 20zł).' Nie ufam, nie płacę. Z tego co się orientowałam na tego typu zbiórki trzeba mieć pozwolenie no i przede wszystkim fundacje powinny być zarejestrowane. Tymczasem w rejestrze fundacji Sigma w Pomorskim nie ma.
Uwaga! Fundacja Sigma spolka Zoo. zostala wykreslona z rejestru sadowego w 2005 roku. Wyglada na to ,ze padlismy ofiara oszustow.
Drodzy panstwo najlepiej wspierac znane fundacje reklamowane w TV lub radiu,gdzie pieniadze na pewno sa przekazywane osobom potrzebujacym.
to samo na dolnym mieście - pani o wyglądzie żulicy o przepitej facjacie trzymała wymiętoszoną kartkę ksero, ze sigma, że głodne dzieci, używała całkiem sprawnie psychologicznych sztuczek w stylu : "czy chciałaby pani pomóc, jak pani sąsiedzi?" i faktycznie były już jakieś podpisy na liście, w nagrodę za dofinansowanie 20 złotymi jej kieszeni miałam dostać naklejki od "dzieciaczków". oczywiście żadna taka fundacja nie istnieje, poza tym nikt z takich fundacji nie chodzi po domach.
należy nagłaśniać takie rzeczy!!! nie dajcie się oszukać!

Inne tematy z forum Działki Leśne

Silva - opinie i oceny (52 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy centrum Gdyni, ale już poza zasięgiem śródmiejskiego gwaru....

Villa Park (3 odpowiedzi)

Inwestycja zlokalizowana jest na wzniesieniu tuż przy lesie, właściwie po przekroczeniu progu...

do góry