Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Silverart - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny firma nie dostarcza paczki jak to robił przez 20 lat....
~Silverart
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Nie poinformowano mnie o terminie dostawy. Drugiej próby nie było. Wiem ,bo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Silver Art - opinia wątek zamknięty Kurier GLS naciągnął od starszą panią na kwotę około 300 zł i pomimo...
~Silver Art
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Dariusz - opinia wątek zamknięty zgadzam się ze wszystkimi komentującymi. Dodałbym jeszcze, że najgorsza z...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Najgorsza firma kurierska z jakiej korzystałam. Kurier odmówił podjechania...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Banino - opinia wątek zamknięty Tragedia! Cały dzień w domu, a kurier sobie zaznacza że nikogo nie było! Z...
~Banino
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Najgorsza firma kurierska jaka istnieje . Będąc w domu nieby próbowali mi...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty masakra!!!!! Mam jedno, krótkie pytanie - dlaczego odbiorca nie jest...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2020

opo - opinia wątek zamknięty Dramat, a nie firma. Każda przesyłka i to samo. Niby kurier próbował 2x...
~opo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Pit - opinia wątek zamknięty Bardzo słaba firma, ma problem z doręczeniem przesyłki do domu - występują...
~Pit
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Zrobiony w ch... przez gls - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy specjalna dostawę na sobotę, gdyż potrzebujemy przesyłki na dziś...
~Zrobiony w ch... przez gls
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

dno kompletne !!! wątek zamknięty kurier 2 x był wirtualnie ! brak kontaktu telefonicznego !!!!! stracony...
~maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Żadnych problemów wątek zamknięty Super...na czas i profesjonalnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. polecam!!!
~Jedrek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Dlaczego ta "firma(dużo powiedziane) nadal funkcjonuje ?! wątek zamknięty Mieszkam w Gdyni i dlaczego mam odebrać przesyłkę w Straszynie ? 2 awiza...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2019

Tragedia !!!!!! wątek zamknięty Widzę po wpisach, ze nie jestem jedyna. Zamówiłam karmę specjalistyczna z...
~Mocno rozczarowana klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2019

beznadzieja wątek zamknięty Kurier ponoć był u mnie 2 razy i mnie nie zastał ... nawet nie ma sensu...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2019

Klasyka gatunku wątek zamknięty Kurier rzekomo nie zastał mnie dwukrotnie w domu, żadnego sms\'a, brak awizo,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2019

Standard GLS wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Brak kontaktu, brak awizo, dwie wirtualne próby...
~JJ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2019

Porazka...jakies kpiny z czlowieka wątek zamknięty Dwie proby doreczenia .."standart"..SMSy nie zastalismy Cie w domu...zero...
~Rollo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2019

Beznadzieja wątek zamknięty Tragedia Nie polecam! omijac szerokim łukiem. Taniej dopłacić do innego...
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

68

wątków

do góry