Leczyłam sie w tej klinice 5 lat i duzo mogłabym tu napisać.Dla dr. Piątkowskiego po obejrzeniu tylko wyników badań byłam przypadkiem bez szans na ciążę.Dla dr. Łukaszuka tylko ewentualne in vitro.dr. Gniadek próbował coś mi pomóc, ale skonczyło się fiaskiem gdyż badania i ich wyniki były i dla niego nie do przeskoczenia, miesiac przed moim zajściem w ciążę nie widział jajników na usg-mam na to potwierdzenie usg..ale wkońcu polecił mi dr. szczurowicz więc w pewnie sposób mi pomógł...a dr. Szczurowicz kompetentnie powoli zdiagnozowała mój przypadek i po trzymieisęcznym leczeniu farmakologicznym udało się jej dokonać tego czego jej koledzy przez 5 lat nie potrafili- a może bardziej nie spróbowali-jedyne co mi polecali to invitro.Zaszłąm w ciążę naturalnie. Dziś mam dwu miesięczną córeczkę zdrową-ciąża prowadzona przez dr. Brzóskę bez komplikacji.Podsumowując uważam że dr. szczurowicz to wspaniała i mądra pani doktor, być może nie mówi za wiele(co jej niektórzy tutaj zarzucili) ale za to mówi to czego jest pewna, a nie na wyrost. Jeszcze raz serdecznie dziękuję pani doktor, a klinice gratuluje tak fachowego personelu jakim zapewne jest Dr. SZCZUROWICZ