Widok

GORZEJ TRAFIĆ NIE MOGŁAM ...!

odradzam.naprawde z całego serca odradzam!
i pisze to tegoroczna maturzystka z dobrymi ocenami!
3 lata wycięte z życiorysa.Weekend był przeważnie jeszcze większą harówką niż normalny dzień w tygodniu!Chcesz mieć troche czasu dla siebie i znajomych, wyjść gdzieś w weekend?TUTAJ NIE DASZ RADY!!Tutaj KAŻDY nauczyciel uważa że jego przedmiot jest JEDYNY I NAJWAŻNIEJSZY.
5sprawdzianów w tygodniu??PRZECIEŻ TO NORMALNE!! Nauczyciel może go przecież nazwać kartkówką( nieprzestrzegając oczywiście znaczenia tego słowa)
A o stresie ktoś już tu wspominał??Idąc do tej szkoły przygotuj sie również na to że będąc np w humanie uczysz się wiecej z fizyki,matmy i biologi..i odwrotnie
Jedynymi pozytywnymi osobami w tej szkole są: p. dyrektor-wspaniały człowiek którego naprawde interesują losy uczniów!i pani w bufecie..
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 4
 
zajęcia dodatkowe: -
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sorry, ale wiedziałaś, że poziom jest mocarny. Może się lepiej nadajesz do zawodówki do Żukowa(jakieś 25 km od Gdańska). Tam przyjmują od 20 pkt i poziomu żadnego.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
nie wiem, czy zaufam opinii ucznia z "dobrymi ocenami", która stwierdza, że dopełniacz od słowa "życiorys" ma taką formę... A jeśli chodzi o naukę w weekend to normalne. Trzeba kiedyś się uczyć, idąc do dobrego LO nie możesz się spodziewać kompletnego luzu w weekend. Liczba sprawdzianów - w mojej gimbazie normalka. A to, że idziesz to humany, nie znaczy, że fizyka nie będzie dla Ciebie trudniejsza, czyż nie xd
Ale jak dyrektor jest w porządku, to połowa sukcesu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry