Widok

GPS w samochodzie

Mam w nowej firmie w samochodach zamontowane monitoring GPS truckonline. Ktoś z Was ma takie urządzenie i może powiedzieć co dzięki niemu można śledzić? Nie chcę na początku pracy w nowej firmie od razu wypytywać o takie rzeczy aby nikt nie pomyślał że coś kombinuje albo chce ukryć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

praktycznie wszystko -kto kieruje ,temp pojazdu,otwieranie /zamykanie "paki" ,postoje ,spalanie ,nawet jak zgubi gps to zapisuje wszystko .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

o to super opcja ponieważ mamy jednego mechanika takiego miglanca, który lubi unikać pracy. Taki truckonline będzie mógł śledzić gdzie jest w danej chwili i co robi jego samochód służbowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a da się to jakoś obejść?? Np zagłuszać albo po prostu odłączenie urządzenie i truckonline wyśle komunikat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie da rade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Pomoc przy zakupie używanego samochodu (12 odpowiedzi)

Dzień dobry.Jestem świeżo upieczonym kierowcą - pierwszym w domu.Mamy odłożoną pewną kwotę...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry