Odpowiadasz na:

Re: GRUDNIOWE MAMUSIE 2010 cz.33

Michalowa - niestety poparzenie jest troszkę bardziej rozlegle - jeszcze szyja z lewej strony - mała łatka, na lewej ręce dwie małe łatki i twarz też, ale na twarzy nie ma żadnych blizn, w tej... rozwiń

Michalowa - niestety poparzenie jest troszkę bardziej rozlegle - jeszcze szyja z lewej strony - mała łatka, na lewej ręce dwie małe łatki i twarz też, ale na twarzy nie ma żadnych blizn, w tej chwili jest tylko przebarwienie, które być może za rok zniknie. Niestety poparzenia goja sie bardzo długo.

W poniedziałek wracam do pracy i od razu jakis ogromny nawał.

a z karolinka mam wizytę w szpitalu przełożoną na 19 marca, ale bardzo się zastanawiam nad tym żeby tam iść, bo od ostatniej wizyty Karolinki u alergologa czyli od połowy stycznia mała ma odstawione leki i nic się nie dzieje, a wcześniej kaszlała cały czas i cały czas miała katar.

zobacz wątek
13 lat temu
~sbj

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry