Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klaudia Z. - ocena nowy temat Gdańska Szkoła Wyższa oferuje solidne wykształcenie, które przygotowuje...
~Klaudia Z.
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Ami - ocena Świetni wykładowcy na Kryminologii, ciekawe wykłady otwarte organizowane...
~Ami
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Haha - ocena Ta "uczelnia" to żart. Niski poziom nauczania, zwykłe zajęcia na siłę zdalne...
~Haha
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Jola - ocena Świetna uczelnia, kompetentni wykładowcy i pomocne Panie w dziekanacie. Polecam
~Jola
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Paula - ocena Rekrutacja przebiegła dość nieprzyjemnie. Kontakt z uczelnią utrudniony. Nie...
~Paula
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Natalia J. - opinia Jestem na kierunku Administracji. Przedmioty są interesujące a wykłady...
~Natalia J.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Dariusz Sarnik - opinia Moje wrażenia z poziomu nauczania jest na bardzo dobrym poziomie. Kadra...
~Dariusz Sarnik
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Tomek - opinia jest tu zarządzanie produkcją inżynierskie, co mi odpowiada
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Martyna - opinia Wysokie stypendia i wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, szczególnie przy...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Jola - opinia Studiuję na GSW kryminologię. Oprócz zajęć, organizowane są mega ciekawe...
~Jola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

edi - opinia Genialna uczelnia, super zajęcia i bardzo mili wykładowcy oraz administracja....
~edi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Agata - opinia W tym roku skończyłam studia w GSW, jestem niesamowicie zadowolona i mam miłe...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Violetta Strzelecka - opinia Bardzo dobra uczelnia. Wysoki poziom nauczania, wykładowcy wymagający, ale...
~Violetta Strzelecka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Ewa - opinia Szkoła przyjazna studentom. Wysoki poziom nauczania.
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Jestem studentką II roku kryminologii w systemie E-learningu w Gdańsku....
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2022

Jakub - opinia Przed zapisywaniem na studia porównałem czesne we wszystkich trójmiejskich...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Studiuje już trzeci rok na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Mariusz - opinia wątek zamknięty Mam do zbycia dwa czeki po 500 zł wystawione przez Gdańską Szkołę Wyższą,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z poziomu nauczania. Na uczelni wykładają wybitni...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Rewelacja - opinia wątek zamknięty Jestem ogromnie zadowolony, uczelnia ma swoją renomę. Tuż po ukończonym...
~Rewelacja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

85

wątków

do góry