Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wioleta - ocena nowy temat Terapia przyniosła mi niezwykłe korzyści, a gdybym miała wybierać ponownie,...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 1 kwietnia 2024

Jan - ocena Odwiedziłem gabinet dość dawno temu. Budził moje mieszane uczucia. Pani...
~Jan
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Hubert - opinia Z Panią Jolantą pracuje nad sobą od dwóch lat. Od tego czasu dużo w moim...
~Hubert
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Katarzyna - opinia Pani Jolanta pomogłaby mi kilkukrotnie na przestrzeni lat z różnymi sprawami....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Julia - opinia Pani Jolanta jest sympatyczną, miłą osobą. Jednak dla mnie terapeuta powinien...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Magdalena - opinia Z całego serca polecam hipnointegracyjną terapię HITT u Pani Joli. To była...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2022

Bogdan - opinia Polecam, co prawdę mówiąc szukałem odpowiedzi na jedno pytanie. Po pierwszym...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2022

Bogusia - opinia Pracowałam z Panią Jolą metodą H.I.T.T., po każdym spotkaniu wychodziłam ze...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Chcę w tym miejscu podzielić się swoimi doświadczeniami z zakończonej terapii...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo Panią Jolę! Na hipnozę zdecydowałem się po przeprowadzce do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Mimo, iż to była moja pierwsza hipnoza widzę zachodzące zmiany na lepsze.
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu. wątek zamknięty Witam, chciałabym się podzielić moja opinia na temat spotkań u pani Joli....
~Ania
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Karol wątek zamknięty Nigdy nie miałem kontaktu z hipnoterapia , zdecydowałem się raczej z...
~Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 października 2019

Dziękuję wątek zamknięty Witam serdecznie. Zbierałam się długo z napisaniem czegoś ale nie wiedziałam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Pani Jola jest niezwykle charyzmatyczną, pełną empatii terapeutką....
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

W drodze do poznania siebie wątek zamknięty Raz na miesiąc spotykam się z panią Jolą. Jestem po trzeciej wizycie i już...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Cudowna terapeutka wątek zamknięty U Joli byłam już kilka razy. Pomogła mi bardzo we wieku kwestiach, głównie z...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Terapeutyczna podróż w głąb siebie wątek zamknięty Hipnoza...enigmatyczna,wzbudzajaca ciekawość, lęk, pociągająca, nie do końca...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Migreny itp wątek zamknięty Nazywam się Mateusz. Mam 26 lat. Trafiłem do gabinetu Pani Joli kilka tygodni...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Szczerze polecamj wątek zamknięty Do gabinetu Pani Joli trafilam przez przypadek ,kiedy to metody, które...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry