Gabinet Stomatologiczny

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy

Gdańsk, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3A/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
implant z groupona wątek zamknięty Niestety żenada, zakupiłam ofertę wszczepienia implantu z adnotacją:...
~to ja :)
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Świetny specjalista wątek zamknięty Bardzo polecam dr. Rafała Krzemińskiego - to świetny specjalista, ma...
~honeyboney
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Super stomatolog. Uratował mi zęba którego niby "kanałowo oczyścił" inny...
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Super lekarz dba o samopoczucie pacjenta wątek zamknięty Super lekarz dba o samopoczucie pacjenta. Fachowiec pierwsza klasa godny...
~Piotr Dziewicki
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2007

Zadowolony pacjent wątek zamknięty Szczerze polecam - lekarz który stara się aby wizyta "u dentysty" była...
~Rafal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Jest ok wątek zamknięty Byłem na leczeniuui pana Rafała i cóż mogę powiedzieć, sprzet ma ok chociaż...
~Obserwator
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

polecam wątek zamknięty powiem tak, nie tak łatwo znaleźć lekarza, który po pierwsze jest...
~tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

Jest przyjemnie :) wątek zamknięty Długo szukałem dobrego dentysty w Gdańsku, sugerując się m.in. opiniami z...
~marecki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 maja 2009

wspaniały lekarz polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Tego lekarza.Wspaniały specjalista,miłe i sympatyczne...
~EK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 listopada 2007

REWELACYJNY GABINET DENTYSTYCZNY wątek zamknięty PO RAZ PIERWSZY,DOWIEDZIAłAM SIę Z INTERNETU O TYM GABINECIE A żE AKURAT...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 października 2007

Monika - opinia wątek zamknięty Wreszcie znalazłam stomatologa, z którego usług będę korzystała na stałe....
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pomocy stomatologicznej świadczonej przez dr...
~ŁK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

12

wątków

do góry