Gabinet Weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Joachima Lelewela 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kociak z dachu - opinia Ogólnie OK, Bardzo popularny i lubiany gabinet, a w związku z tym bardzo...
~Kociak z dachu
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2023

Basia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, korzystam z tego gabinetu od wielu lat
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 maja 2022

jola - opinia wątek zamknięty Chciałabym mieć takiego lekarza PK Pan Marcin to lekarz z sercem na dłoni ,...
~jola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wspaniali weterynarze cudowne podejście do zwierząt
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 grudnia 2019

Doskonały lekarz wątek zamknięty Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Doskonale rozumie się ze zwierzakami i z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2019

Jeden z lepszych w tym"biznesie" wątek zamknięty Uratował nasza kicie która była w stanie agonalnym... Przyjął bez...
~Prezes Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2019

Polecam szczerze wątek zamknięty Super lekarz, wyjątkowy :-)
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

ocena bardzo dobra wątek zamknięty empatyczna-bardzo dobra i rzetelna pomoc zwierzakom.
~Yaro Bouvier
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2018

Pani doktor wątek zamknięty Rewelacja! Ja byłam tak z wiekowa suczką, 15-letnia. Został na niej...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

jednak są jeszcze ludzie... wątek zamknięty Pan doktor to...człowiek po prostu, ktoś o wielkim sercu, który kocha...
~B.W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

SPECJALISTA wątek zamknięty Niedawno udałem się ze swoim pupikiem do doktora który odrazu mi doradzij i...
~Pawel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Prawdziwy weterynarz!!!! Bdb diagnosta i chirurg wątek zamknięty Polecam każdemu Pana dra Czernielewskiego. Bardzo dobry weterynarz, a miałam...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Mój kot miał podejrzenie nowotworu, problem z nerkami. Przez kilka miesięcy...
~Smutna prawda.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

najlepszy! wątek zamknięty Po każdej wizycie u pana doktora zazdroszczę moim kotom że ja nie znalazłam...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

prłny profesjonalizm wątek zamknięty Korzystam z usług tego lekarza od ponad 25 lat. Świetne podejście do zwierząt...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry