Gabinet Weterynaryjny Nordvet

Weterynarze

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
od prawie 15 lat .... wątek zamknięty od prawie 15 lat tylko ten weterynarz , każdym zwierzakiem
~Smokidwa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

super wątek zamknięty Zarowno Pani jak i Pan doktor 100% profesjonalizmu. Polecam kazdemu
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Weterynarze wątek zamknięty Polecam, profesjonalna obsługa, Pani doktor z długoletnim stażem. Przystępne...
~Dana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Życzliwi i profesjonalni wątek zamknięty Pani doktor i Pan doktor mają bardzo dobre podejście do zwierzaczka są...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Chyba nie ma lepszych lekarzy w okolicy z całego serca polecam wszystkim...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

świetny weterynarz , od lat korzystam wątek zamknięty polecam , od lat 15 cały czas korzystam z usług , Nigdy sie nie zawiodłam
~Ella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Super gabinet - stanowczo plecam wątek zamknięty Zawsze miło, z szacunkiem, fachowo. Tylko tam chodzę z pieskiem od wielu lat...
~Daga_Ko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Super weterynarz!! Polecam! wątek zamknięty Można przyjść z psem, chomikiem, szczurem, kotem. Fachowa pomoc zawsze...
~Misia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Polecam wątek zamknięty jestem klientem od ponad 10 lat. Pani Małgosia jest genialna, profesjonalna,...
~maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Korzystam od ponad 10 lat; leczenie kolejnych zwierząt w sposób uczciwy i w...
~g.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Wspaniali ludzie wątek zamknięty Właściwi ludzie na właściwym miejscu,polecam wszystkim właścicielom futerek....
~Mx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

lek. wet. Urbanowski- Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Do tego gabinetu weterynaryjnego trafiłam kilka lat temu. W tym czasie mój...
~Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Podziękowania wątek zamknięty Chciałabym podziękować bardzo za uratowanie Klipsa. Psisko wyciągnięte już...
~JB
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

lek. Urbanowicz - ZDECYDOWANIE NIE wątek zamknięty w żadnym wypadku nie polecam nikomu wet. Jakuba Urbanowicza. nie jest w...
~klaudia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Bardzo wdzięczni wątek zamknięty Dzięki Pani doktor Barancewicz, mój pes uniknął niepotrzebnej operacji...
~Psiara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Jestem stałym klientem gabinetu od 6 lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Lekarz z dużą wiedzą i wielkim sercem! wątek zamknięty Polecamy bardzo gorąco usługi pani doktor M. Barancewicz - prowadzi naszego...
~Hades
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Sympatyczna Pani doktor wątek zamknięty Dla mnie i mojego kotka najważniejsze jest żeby lekarz był uczciwy. Pani...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

POLEcAM! wątek zamknięty dzięki Pani Małgosi nasza psinka żyje :) tak ciężkiej operacji nikt się nie...
~M
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

Polecam wątek zamknięty Bardzo kompetentna, niezawodna i miła obsługa.
~Ksar
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

28

wątków

do góry