Gabinet Weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Stefana Batorego 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krystyna - opinia wątek zamknięty Obaj, ojciec i syn to doskonali lekarze weterynarii.Do każdego zwierzaczka...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Lekarz który ratuje życie wątek zamknięty Poszłam do doktora Piotra z niemalże umierającym pieskiem, chorym na...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

z całą odpowiedzialnością polecam!!! wątek zamknięty Pan dr Bartłomiej Czubek uratował mojego psa, stan był tragiczny, paraliż łap...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Dziękuję :) wątek zamknięty Dziękuję za pomoc i wielkie serce w podejściu do mojego kota.Pozdrawiam pana...
~Teresa Olchowicz.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Pan Doktor Bartosz Czubek to wspaniały lekarz. Podchodzi z sercem do...
~Małgorzata K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Doktor Bartek jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem z bardzo dobrym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Dokładny i kompetentny weterynarz wątek zamknięty Pan Bartosz to konkretny, z dużą wiedzą i sympatyczny lekarz. Potrafi...
~Teresa S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty Jak najbardziej gabinet godny polecenia. Pan Piotr oraz Pan Bartek mają...
~Miśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lipca 2011

eska - opinia wątek zamknięty Bardzo goraco polecam pana Krzysztofa choć bywa nieco szorstki ale to dobry...
~eska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

Adam - opinia wątek zamknięty Co roku pojawiam się tam na szczepieniu i na kontroli stanu zdrowia mojego...
~Adam
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry