Widok

Gaja Park

Żabianka Temat dostępny też na forum:
Gaja Park powstanie w tzw. pasie nadmorskim, na dodatek w otoczeniu starodrzewu podworskiego parku Przymorze. Spacer na plażę z tego miejsca zajmuje kilka minut, a zielone otoczenie wokół zabudowy dawać będzie poczucie ciągłego obcowania z przyrodą (Gaja to w mitologii rzymskiej Matka Ziemia). To lokalizacja, która sprzyjać będzie osobom, które cenią aktywne formy spędzania czasu i relaksu: spacery, jazdę na rowerze, bieganie. Jednocześnie otoczenie dzielnic Żabianka i Przymorze daje dostęp ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Architekt nawymyślał, a wyszło jak zawsze

Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych lokalizacji w Trójmieście. Ale tak paskudnego projektu to dawno nie widziałem. Jasna część budynku to jeszcze ujdzie, ale te balkony i wypusty w sąsiednich budynkach.... Chyba, że architekt faktycznie chciał bardzo aktywnym sąsiadom dać możliwość skakania sobie z balkonu na balkon w ramach integracji.

Jakość terenów zielonych między budynkami poraża. Kilka ławeczek, pseudo dziedziniec, niestety najwyraźniej deweloper stwierdził: Dobra lokalizacja, więc nie muszę się starać i tak sprzedam jak ciepłe bułeczki.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga zielona będzie blisko. Szum jak przy obwodnicy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak zaczną budować droge zieloną

to pod oknami bedzie sie działo oj bedzie i w czasie budowy i po budowie Nie wiem czy tam jest jakis sklep w poblizu żeby wyskoczyc cos dokupic ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce fajne ale

Czy będzie fajne jak zbudują planowaną drogę zieloną ? może być szum na okrągło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry