Widok

Gałczyńskiego

nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości prowadzonych zajęć. Myślę,iż właściciele powinni zastanawić się nad zmianą sali w której odbywają się zajęcia. Mimo wpuszczania 10osób a czasem zdarzało się i więcej jest ciasno i bardzo duszno-sala powinna być klimatyzowana.Brak również zamykanej toalety.Nie podoba mi się również,że zajęcia odwoływane są bardzo często.Uważam ze płacimy za zajęcia i nawet przy 2osobach powinny się odbyć.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 4
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Witam serdecznie, dziękuję za uwagi. Jeżeli chodzi o salę to od ok tygodnia sala posiada nawiew. Jeżeli chodzi o odwoływane zajęcia, dzieje się tak głównie w okresie letnim, który jak wiadomo sprzyja urlopom. Zawsze osoby, które nie mają okazji wzięcia udziału w zajęciach są zapraszane na inną godzinę (a mamy różnorodność zajęć aerobowych) lub na siłownię w związku z czym nie traci Pani możliwości wzięcia udziału w jakiejkolwiek formie ruchu. Oczywiście o odwołanych zajęciach nie dowiaduje się Pani tuż przed nimi lecz jest Pani informowana dużo wcześniej. Zamknięcie w toalecie- przyda się i za tą uwagę bardzo dziękuję. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry