Galeria Przymorze

Centra handlowe

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa Badyniak - ocena nowy temat Bardzo lubię tam chodzić i oglądać lub czasami kupować
~Ewa Badyniak
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Monika - opinia wątek zamknięty Lubię tą Galerię, ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma już w niej ani...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

super wątek zamknięty kameralnie, super lokalizacja, sciana zieleni, dobre ceny.
~flower
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Parking podziemny - brak bezpieczeństwa wątek zamknięty UWAGA na parkowanie na parkingu podziemnym . Mimo że Galeria chwali się...
~Regi
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Swieżość produktów w spożywczym wątek zamknięty Obsługa nie jest taka zła, choć można źle trafić. W każdym razie ja nigdy nie...
~mr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Nie Polecam nikomu i nigdy nikomu nie polece ! wątek zamknięty Pan który tam pracuje SZOK .. Zastanawiam się kto tego Człowieka tam...
~!!!
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

wszystko tam jest nie tak wątek zamknięty Najgorszy jest sklep spożywczy- totalny bałagan, pracowników niby dużo, ale...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Ow - opinia wątek zamknięty Galeria całkiem ok, generalnie jestem dużym zwolennikiem clubu fitness....
~Ow
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Okropna muzyka! wątek zamknięty Rozpraszająca muzyka gra tak głośno, że chce się jak najszybciej uciec! Poza...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Sklep Okay Multibrand w Galerii wątek zamknięty witam doszły mnie słuchy że planowane jest w grudniu twarcie sklepu tej...
~fanka marki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

GALERIA PRZYMORZE HA! HA! HA! wątek zamknięty ludzie jaka galeria ?Przymorze - tam nic się nie dzieje to zwykły market -...
~xxx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

brak pomysłu wątek zamknięty OBIEKT-niezły, WYSTRÓJ-brak , zimny ,w ubiegłym roku było coś ocieplającego...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

... wątek zamknięty Galeria obecnie jest już otwarta ponad rok jak widać zamiast lepiej jest...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

fitnessclub wątek zamknięty Ogółem to może nie ma dużo różnych sklepów, które jakoś przyciągają.. ale...
~Mee ;)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

zdecydowanie nie polecam!! wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam nie wiem co mnie pokusiło ale dziś podjechalem...
~michal
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

nie polecam sklepu Giaguaro wątek zamknięty nie polecam sklepu Giaguaro nie dosc ze ceny ubrań sa z kosmosu to jeszcze...
~młoda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

CYFRA+ już w Galerii Przymorze wątek zamknięty Widać coraz większe zainteresowanie galerią, nawet takie firmy jak CYFRA+...
~Paweł Koźnierski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2009

nie jest przecierz tak źle!!!!! wątek zamknięty jestem mieszkanką Przymorza i uważam że robi się na dzielnicy coraz fajniej i...
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2009

coraz lepiej wątek zamknięty Może rzeczywiście pośpieszyli się z tym otwarciem. Wciąż klika sklepów nie...
~alfmar
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2009

Połowa sklepów jeszcze nie czynna wątek zamknięty Połowa sklepów jeszcze nie czynna, wnętrze nie wykończone. Specjalnie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

22

wątków

do góry