Widok

Galerię Bałtycką postawili w dobrym punkcie. Tuż koło Esc.

Najtańszy, najlepszy, najprzyjaźniejszy sklep komputerowy w Trójmieście. Ceny praktycznie zawsze dużo niższe niż na Allegro. Niesamowicie elastyczna obsługa, da się z nimi załatwić dosłownie wszystko.

Kiedy parę lat temu przeprowadziłem się do Gdańska, wiele razy gościłem w różnych sklepach ... i innych. Ale bardzo szybko wykształcił się u mnie powszechny także wśród moich znajomych nawyk kupowania generalnie tylko w Esc, bo nigdzie indziej po prostu nie warto :)
No, ja jeszcze czasem w Kozaku robię zakupy, bo bardzo tanio i też przyjemnie tam jest :)

wypowiedź zmoderowana (automat czas, 2012-06-28 18:08:34)

Moja ocena
Esc kategoria: Sprzęt komputerowy
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
promocje: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Albko kolega ma prowizję od sprzedaży, albo pracownicy zaczęli komentować swój obiekt, żeby ratować reputację... ŻENADA!

Tani? Tak. Ceny niższe niż na Allegro? Nie! Najprzyjaźniejszy? Kolega najwyraźniej jest cycastą blondynką, przed którą ulegnie każdy. Da się załatwić wszystko? Nie życzę, żeby coś Ci się zepsuło. Z częścią serwisową nie załatwisz nic! Będą Cię zbywać aż się zmęczysz i poddasz.

Kiedyś Esc był na prawdę dobrym sklepem, ale od kiedy się rozrósł stał się zupełnie nieprzyjazny i wręcz nieludzki. Coś na zasadzie "teraz jestem wielki i mam gdzieś małych klientów". Taka moja opinia, po kilkudziesięciu zakupach w tym sklepie. Już tam nie wrócę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam ! Robią mnie przy reklamacji jak chcą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry