Widok

Galina ma wrocic?

Chcialbym zapoczatkowac taka dyskusje, czy Galina Łotariewa ma powrocic do Naty AZS AWF (pilka reczna pan)? Gala odeszla bo klub nie zgodzil sie spelnic jej zadan finansowych. Wtedy byly trzy bramkarki, teraz przy kontuzji Sadowskiej zostaly dwie... Czy Gala powinna wrocic? Pozdrawiam prawdziwych kibicow :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GALINA WROC!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak trwoga to do boga. Nie była potrzebna to nikt jej nie namawiał a teraz prosza. na jej miejscu bym nie wrócił. Z drugiej strony klub ją potrzebuje. Nie wróżę Nacie podobnego wyniku jak w zeszłym roku. 5-te miejsce to szczyt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorszą krzywdę sobie i otoczeniu robią ci, którzy osiągają stopień niekompetencji. A taki osiągnął "observator".
Nie znając tematu próbuje coś powiedzieć, otwiera buzię i ..... wypada mu szczęka. W sumie śmieszna sytuacja, ale jak musi być przykra dla bezzębnego człowieka.
Niestety, taki sam śmiech ogarnia czytając Twoją wypowiedź szanowny "observatorze". Nie będę prostował tych bzdur, a gdybyś zechciał sam to uczynić to zapraszam po fakty do klubu AZS-AWF.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja poprosze fakty tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obiecuję, że ostatni raz wypowiadam się w niemądrej dyskusji dot. Gali w bramce Naty.
Zaprosiłem Cię /observatorze/ po informacje do klubu. Skorzystaj. Pokaż się. Nie bądź anonimowy. Nie wstydź się swojego zdania.
Chcesz dowodów ode mnie na to, że nie jesteś wielbłądem? Ja takich nie mam. Wszystkimi innymi mogę Ci pomóc, jeżeli oczywiście chcesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

do góry