Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Krzyżczyk - ocena nowy temat Polecam z całego serca! Bardzo rzetelnie podchodzą do klienta. Polecam...
~Anna Krzyżczyk
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 września 2024

Beata - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam! Ekspresowe działanie, sprawne i bardzo profesjonalne.
~Beata
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 września 2024

Artur - ocena nowy temat Kompleksowa i fachowa pomoc w zakupie nieruchomości. Pełna dyspozycyjność, w...
~Artur
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 sierpnia 2024

Dorota - ocena nowy temat Bardzo dziękuję za sprzedaż dwóch mieszkań, szczególne podziękowania należą...
~Dorota
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 sierpnia 2024

Annna&Jan - ocena nowy temat Współpraca z Panem Ryszardem to świadectwo, że są jeszcze ludze całkowicie...
~Annna&Jan
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 lipca 2024

Magdalena - ocena nowy temat Współpraca z Firmą Gantry House Nieruchomości, była dla nas czystą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2024

Miron - ocena nowy temat Serdeczne podziękowania dla pana Ryszarda D. za profesjonalizm i rzetelność...
~Miron
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 lipca 2024

aleksandra - ocena nowy temat Szybko i profesjonalnie. Z Panem Rafałem współpracowałam podczas sprzedaży...
~aleksandra
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lipca 2024

Radosław Pawelec - ocena nowy temat Polecam Pana Rafała jako pośrednika, wszystko sprawnie załatwione, bardzo...
~Radosław Pawelec
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Agnieszka - ocena nowy temat Jestem zadowolona z mojego pośrednik nieruchomości. Pań Ryszard działał na...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lipca 2024

Antoni, Aleksandra Cyprys - ocena nowy temat Od pierwszego spotkania byliśmy bardzo zadowoleni z pomocy agenta Pana...
~Antoni, Aleksandra Cyprys
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 czerwca 2024

Ł.B. - ocena Pan Mirosław Furtak pomógł nam znaleźć mieszkanie, które spełniało nasze...
~Ł.B.
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 kwietnia 2024

Antek - ocena Pełen profesjonalizm i rzetelność w obsłudze klienta. Gruntowna znajomość...
~Antek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Anna Tylikowska - ocena Ostrzegam przed korzystaniem z usług biura. Gantryhouse oferowało na...
~Anna Tylikowska
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2024

Agata - ocena Pan Rafał jest profesjonalistą w każdym calu, działa niezwłocznie,...
~Agata
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 marca 2024

Jakub - ocena Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się Pan Rafał - ten gość to prawdziwe...
~Jakub
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2024

Rafał - ocena Chciałbym podziekowac Panu Rafałowi za jego znakomitą pracę i profesjonalizm...
~Rafał
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2024

Rafał - ocena Kompleksowa usługa, kupiec i to gotówkowy na mieszkanie znaleziony w 3 dni....
~Rafał
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2024

Agnieszka - ocena Gorąco polecam.
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 marca 2024

Małgorzata - ocena Gorąco polecam współpracę z biurem nieruchomości Gantry House. Pan Rafał jest...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 marca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry