Widok

Garmin Półmaraton Gdańsk

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Morze biegaczy po raz dziesiąty wybiegnie na ulice Gdańska! Już 23 września odbędzie się jubileuszowa edycja kultowego Półmaratonu Gdańskiego! Na liście startowej jest prawie cztery tysiące biegaczy.[/lead]Tegoroczna odsłona zawodów będzie niesamowita - start i meta ponownie zlokalizowane będą w gościnnych progach Polsat Plus Areny Gdańsk. To rewelacyjna okazja, aby finiszować na ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zachowajmy proporcje

biega może 400 osób, a konsekwencje tego ponosi ca 500 tyś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znów ta sama trasa

Dlaczego ciągle blokuje się te same ulice? To jest uciążliwe dla mieszkańców...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Blokada ulic

Zablokowane większość głównych ulic w Gdansk! Ulice są do jazdy a nie biegania. Ponad godzinę próbuje wydostać się z Przymorza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Półmaraton to promocja zdrowia!

Jestem przerażona hejtem jaki wylał się na uczestnikòw i organizatoròw tegorocznego pòłmaratonu. Czy naprawdę w kraju, w ktòrym 3 na 5 osòb ma nadwagę, jest mnòstwo otyłych dzieci, nowotwory spowodowane otyłością zbierają okrutne żniwo, kolejki do kardiologa, hypertensjologa i diabetologa sięgają miesięcy a ozempik znika z aptek jak świeże bułeczki uważacie Państwo, że hejtowanie ludzi, którzy latami ciężko trenują i płacą 200 zł za start, żeby promować sport, żeby pokazać innym, że warto walczyć o zdrowie, takich ludzi należy hejtować? A tych co byli na końcu stawki i starali się wykrzesać ostatnie siły należy upokarzać, żeby już więcej nie startowali? Jak ciężarówki zablokują obwodnicę, bo nie mają zimowych opon to jest dzień jak codzień i wszystko jest ok, jak jeden dzień w roku biegacze zablokują ulicę to jest dramat. Do organizatoròw miałabym uwagę, aby informację o zablokowanych ulicach zamieścić wcześniej i aby lepiej się pozycjonowała na stronie. Pozwoli to kierowcom przemyśleć dogodny objazd. Życzę wszystkim dużo zdrowia! I podziwiam biegaczy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry