Widok

Garnizon

Garnizon Lofty&Apartamenty Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
Garnizon to nazwa wielofunkcyjnego kompleksu powstające na obszarze d. koszarów wojskowych we Wrzeszczu. W ramach całego przedsięwzięcia powstanie nowy, ciekawy obszar miasta wypełniony handlem, biurami oraz także mieszkaniami.

Pierwsze budynki mieszkalne powstają przy ul. Szymanowskiego, w bliskim sąsiedztwie jednorodzinnej zabudowy oraz w bezpośrednim sąsiedztwie zrekultywowanego, ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

swoja droga to smieszne

kupują mieszkania takie drogie a parkują w okolicznych uliczkach:) jezeli stac na taie mieszkanie dlaczego nie stac na parking lub m. parkingowe??? żenujace
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam na Hemara w Garnizonie. To, co się tu dzieje od kilku miesięcy przechodzi wszelkie normy. Osiedle się powiększa w sąsiedztwie powstaje nowy blok - od wczesnych godzin porannych az do godziny 18 jest ciagly hałas, naprawdę dający się we znaki, piły młoty straszne huki totalnie nie do wytrzymania. Niestety ma to ogromny wpływ na komfort mieszkania tutaj sczczegolnie kiedy ma się male dziecko i więcej czasu spedza się w domu. Z drugkiej strony bloku został wykopany kolejny wielki dół wiec zakładam, że w najbliższej przyszłości takie prace również się rozpoczną. Na szczęście wynajmujemy mieszkanie uff i będziemy szukac czegos innego bo tak naprawdę nie da się życ tym bardziej ze strwa to kilka dobrych miesięcy i potrwa pewnie dobry rok. Proszę zastanowić się lub rozeznać w lokalizacji mieszkania czy oby nie buduje się zaraz obok jakiś wieżowiec.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgadzam się, że trzeba zwracać na to uwagę. Szkoda czasu na życie w takim hałasie. Kupując mieszkanie zwracałem uwagę właśnie na to czy planowane są kolejne etapy w sąsiedztwie i dlatego teraz mieszkam spokojnie, ale nie w Garnizonie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0