Widok

Garnki na płyte indukcyjną gdzie kupię najtaniej?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w temacie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytanie jakie chcesz garnki,....wiadomo te całkiem najtańsze zapewne ucierpią na jakości...przystępną cenę mają garnki z ikea-ale mają chyba tyle samo zwolenników co przeciwników..oprocz tego na pewno szczepan, allegro :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Calkiem fajne maja teraz e Lidlu, Auchan no I Ikea tam wychodza najtaniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy z ikea taki zestaw 3 garnkow (dosc male, aledla 2 osob wystarczaja) za niecale 30 zl - dzialaja ;)
po ok 2 latach odpadla raczka, ale poza tym ok ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam aktualnie te z IKEA i jestem zadowolona:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam tez mam z ikei i jestem zadowolona
[url]www.facebook.com/malgorzatajonczyk.fotografia[/url]
[url]www.malgorzatajonczyk.pl[/url] image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Garnki Ikei są niedrogie i dobre jakościowo. Bardzo dobre są też garnki Ambition na indukcję, kupiłam cały komplet w niewygórowanej cenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odpowiedzi zobaczę w ikei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ikea ma dobre, nadaja sie na zwykla plyte jak i na indukcje :) sprawdzone 3-lata zyją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My na rocznicę ślubu dostaliśmy coś takiego:
http://www.ceneo.pl/26079761
Może nie najtaniej, ale powiedzieć, że genialna to nic nie powiedzieć, od razu całe jedzenie inaczej się robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Garnki z IKEI gotuja ale do pelnej funkcjonalnosci im daleko np raczki z dziurkami w ktore w zmywarce wchodzi woda a po zmywaniu woda sie wylewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesto mozna spotkac w sklepie TCHIBO a znajduje sie w Alfie lub w Baltyckiej ceny dosc przystepne sama uzywalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam garnki SILIT oraz te z IKEI. Potwierdzam dość dobrą jakość IKEI (ja mam serię 365) . Musisz jednak bardzo dokładnie je obejrzeć. Mi np. zdarzyło się kupić patelnię, gdzie w rączce jest b.mała dziurka. W używaniu patelni to nie przeszkadza, ale w zmywarce rączka napełnia się wodą i potem w czasie smażenia tak się nagrzewa że może nieźle oparzyć.
Silit - klasa top - ale np. na kuchni indukcyjnej uszkodziłem jeden ich garnek - przegrzałem go (za mocno ustawiłem kuchnię i za mało płynu było w garnku) i powstały jakby zwęglenia w dnie z silarganu.
W stalowym garnku z IKEI nie masz ryzyka wystąpienia takiego uszkodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie kupiłaś/eś??te garnki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja swoje kupowałam przez internet i w sumie mam już długo, taniej niż stacjonarnie. w garneczkach mają spory wybór indukcyjnych tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry