Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia nowy temat Bardzo polecam,byłam na badaniu kolonoskopii, Pan doktor bardzo szybko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2020

Agnieszka - opinia Dr P. Wojtkiewicz robił mi kolonoskopie. Rewelacja! Nie czułam żadnego bólu,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 stycznia 2020

Małgosia G. - opinia To już moja trzecia wizyta u dr Pawła Wojtkiewicza. Uważam że to najlepszy...
~Małgosia G.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 listopada 2019

Marysia - opinia Wizyta bardzo miła, konsultacja bez pośpiechu, dostałam rady które bardzo...
~Marysia
-

dodano: 11 listopada 2019

Grażyna O. - opinia Dr Wojtkiewicza poleciła mi znajoma z Gdyni. Przyjechałam do gabinetu z...
~Grażyna O.
-

dodano: 7 listopada 2019

Profesjonalnie Przy zabiegu kolonoskopii największym problemem jest 3 dniowa dieta ponieważ...
~Kris
-

dodano: 31 października 2019

Nieprofesjonalny lekarz Byłam pierwszy raz na gastroskopii. Byłam ogromnie zestresowana i...
~Kobieta
-

dodano: 31 października 2019

Jola Pruszcz Gd - opinia Poprzednio u innych lekarzy czułam ogromne skrępowanie, stres, nerwy. Dzięki...
~Jola Pruszcz Gd
-

dodano: 29 października 2019

Wspaniały Specjalista 30.09.2019 Gastroskopia badanie wykonane bezboleśnie , miła atmosfera ....
~Stefania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2019

Wspanialy doktor Takich domtorow jest juz bardzo malo. Pan doktor jest niezwykle kompetentnym...
~Beatka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Najlepszy lekarz :) Do tej pory nikt nie potrafił mnie zdiagnozować, to pierwszy lekarz który...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2019

Dziękuję Doktorze Keller :-) Doktor Keller to niezwykle empatyczny, delikatny, taktowny i życzliwy lekarz....
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2019

:) Polecam Pana Doktora, jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2019

Gastroskopia-dr.Keller Z tego miejsca również chciałabym serdeczne podziękować dr. Marcinowi...
~Baarbara l.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2019

xxx Z czystym sumieniem i gorąco polecam każdemu choremu dr Wojtkiewicza. Świetny...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2018

Super lekarz Bardzo się cieszę, że trafiłam na dr Wojtkiewicza. Gdyby nie jego pomoc...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2018

Lekarz profesjonalista polecam Pan Doktor bardzo konkretny, rzeczowy, profesjonalny i sympatyczny. Krótki...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2018

Opinia Polecam Pana doktora wszystkim pacjentom, którzy potrzebują tak trudnego i...
~Irena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2018

Lekarz profesjonalista!Polecam! Pan doktor to wzór lekarza dla innych Jego kolegów po fachu. Profesjonalista,...
~Kasia z Gdyni
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2018

najlepszy lekarz!!! Dr Wojtkiewicza cechuje szeroki zakres wiedzy z dziedziny gastroenterologii....
~Justyna D.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry