Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia lekarz bardzo miły samo badanie mimo że nie przyjemne da się przeżyć ale...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2021

Aniastachon - opinia Polecam tego lekarza. Jest bardzo miły i uważnie słucha pacjenta. Stworzony...
~Aniastachon
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 grudnia 2020

Emilia J. - opinia Wizyta odbyła się punktualnie. Pan doktor uważnie mnie wysłuchał, rozwiał...
~Emilia J.
-

dodano: 7 grudnia 2020

Justyna Miszczyk - opinia Wizyta przebiegła sprawnie. Pan doktor kompetentny, od razu znalazl powód...
~Justyna Miszczyk
-

Michał B - opinia Bardzo dobry specjalista. Nie musiałem długo czekać na wizytę, co przy...
~Michał B
-

Oskar T. - opinia Dr. Paweł Wójtkiewicz wykonał mi zabieg gastroskopi i kolanoskopi wraz z...
~Oskar T.
-

dodano: 5 grudnia 2020

Sandra - opinia Pan Doktor z ogromną wiedzą i zaangażowaniem do swojego zawodu. Polecam...
~Sandra
-

dodano: 4 grudnia 2020

Beata - opinia Pan doktor to bardzo dobry fachowiec. Cierpliwy w stosunku do spanikowanego...
~Beata
-

dodano: 3 grudnia 2020

M. Redzik - opinia Świetny doktor, osoba z powołaniem. Bardzo miły, profesjonalny i wyrozumiały...
~M. Redzik
-

dodano: 3 grudnia 2020

Aleksandra Szaraniec - opinia Od telefonu do wizyty minęły może 3 dni. Zostałam punktualnie przyjęta i...
~Aleksandra Szaraniec
-

dodano: 1 grudnia 2020

aniiimall18 - opinia Świetne podejście do pacjenta! Wywiad z pacjentem na wysokim poziomie....
~aniiimall18
-

Adrian Karbowski - opinia Doktor zajmujący się moją przyszłą żoną jest niewiarygodnie profesjonalny jak...
~Adrian Karbowski
-

Natalia - opinia Lekarz z powołania, moja mama miała przyjemność skorzystać z usług lekarskiej...
~Natalia
-

dodano: 30 listopada 2020

Joanna - opinia Lekarz z powołania. Udzielił mi wszelkich niezbędnych porad choć temat był...
~Joanna
-

dodano: 29 listopada 2020

Paulina - opinia Świetny lekarz. Zawsze wygodny i szybki termin. Pan Doktor ma bardzo dobre...
~Paulina
-

dodano: 29 listopada 2020

Joanna - opinia Bardzo polecam,byłam na badaniu kolonoskopii, Pan doktor bardzo szybko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2020

Agnieszka - opinia Dr P. Wojtkiewicz robił mi kolonoskopie. Rewelacja! Nie czułam żadnego bólu,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2020

Małgosia G. - opinia To już moja trzecia wizyta u dr Pawła Wojtkiewicza. Uważam że to najlepszy...
~Małgosia G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2019

Marysia - opinia Wizyta bardzo miła, konsultacja bez pośpiechu, dostałam rady które bardzo...
~Marysia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2019

Grażyna O. - opinia Dr Wojtkiewicza poleciła mi znajoma z Gdyni. Przyjechałam do gabinetu z...
~Grażyna O.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry