Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sandra - opinia wątek zamknięty Pan Doktor z ogromną wiedzą i zaangażowaniem do swojego zawodu. Polecam...
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Pan doktor to bardzo dobry fachowiec. Cierpliwy w stosunku do spanikowanego...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

M. Redzik - opinia wątek zamknięty Świetny doktor, osoba z powołaniem. Bardzo miły, profesjonalny i wyrozumiały...
~M. Redzik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Aleksandra Szaraniec - opinia wątek zamknięty Od telefonu do wizyty minęły może 3 dni. Zostałam punktualnie przyjęta i...
~Aleksandra Szaraniec
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

aniiimall18 - opinia wątek zamknięty Świetne podejście do pacjenta! Wywiad z pacjentem na wysokim poziomie....
~aniiimall18
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Adrian Karbowski - opinia wątek zamknięty Doktor zajmujący się moją przyszłą żoną jest niewiarygodnie profesjonalny jak...
~Adrian Karbowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Lekarz z powołania, moja mama miała przyjemność skorzystać z usług lekarskiej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Lekarz z powołania. Udzielił mi wszelkich niezbędnych porad choć temat był...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 listopada 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Świetny lekarz. Zawsze wygodny i szybki termin. Pan Doktor ma bardzo dobre...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam,byłam na badaniu kolonoskopii, Pan doktor bardzo szybko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Dr P. Wojtkiewicz robił mi kolonoskopie. Rewelacja! Nie czułam żadnego bólu,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Małgosia G. - opinia wątek zamknięty To już moja trzecia wizyta u dr Pawła Wojtkiewicza. Uważam że to najlepszy...
~Małgosia G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Marysia - opinia wątek zamknięty Wizyta bardzo miła, konsultacja bez pośpiechu, dostałam rady które bardzo...
~Marysia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Grażyna O. - opinia wątek zamknięty Dr Wojtkiewicza poleciła mi znajoma z Gdyni. Przyjechałam do gabinetu z...
~Grażyna O.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Profesjonalnie wątek zamknięty Przy zabiegu kolonoskopii największym problemem jest 3 dniowa dieta ponieważ...
~Kris
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Jola Pruszcz Gd - opinia wątek zamknięty Poprzednio u innych lekarzy czułam ogromne skrępowanie, stres, nerwy. Dzięki...
~Jola Pruszcz Gd
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Wspaniały Specjalista wątek zamknięty 30.09.2019 Gastroskopia badanie wykonane bezboleśnie , miła atmosfera ....
~Stefania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Wspanialy doktor wątek zamknięty Takich domtorow jest juz bardzo malo. Pan doktor jest niezwykle kompetentnym...
~Beatka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Najlepszy lekarz :) wątek zamknięty Do tej pory nikt nie potrafił mnie zdiagnozować, to pierwszy lekarz który...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2019

Dziękuję Doktorze Keller :-) wątek zamknięty Doktor Keller to niezwykle empatyczny, delikatny, taktowny i życzliwy lekarz....
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry