Widok

Gaszenie auta

Żyj gaszenie auta w korku co kawałek i na światłach ma sens? Coraz częściej to widzę u kierowców.
Coś się oszczędza na tym?
Nie szkodzi mechanizmom?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ktoś jest świadomym kierowcą a nie tylko posiadaczem prawa jazdy to wyłącza system na stałe bo wie że przynosi to więcej szkody mechanizmom niż pożytku (tak wiem ekologia itp)cała reszta męczy sie ciągłym wyłączaniem motoru bo pogodziła się z tym że tak ma być...Póki auto nowe i w leasingu to luz,gorzej później.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oszczędzasz ok 0.3 litra ropy lub 0.5l benz. Pytanie jak odbija sie to na osprzęcie. Ja w golf vii 2.0 tdi euro 6plus wyl start stop zawsze gdy odpaoam auto. Moim zdaniem diesel czym dluzej klepie nie zgaszony tym zdrowiej doa niego i środowiska. Przy 263vtys km mam czyste rury wydechowe jak nowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Ubezpieczenie samochodu (25 odpowiedzi)

Sprawa jest nastepujaca mam stare auto ktore chce zezlomowac, skonczylo sie w nim ubezpieczenie,...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

do góry