Widok

Gaz

Witam. Mam pytanie do osób starających się o podlaczenie gazu na działkę? Czy sa jakieś problemu ze strony Pgniz typu opóźnienia itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gaz podłącza psg, pgniG dostarcza.
W zeszłym roku zajęło im to z 2 miesiące z tym, że gaz był w drodze. Nie wiem czy pandemia wpłynęła jakoś na czas oczekiwania. Raczej nie powinna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas jest ok. 400 m w drodze. Jak było u Pana/i?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile kosztuje zbudowanie przyłącza na takiej odległości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie umiem powiedzieć... Dla nas buduję ktoś my się tym nie zajmujemy. Ale ciągle zwlekanie z gazem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz mi się skojarzyło, że nasz podwykonawca mówi, że dał za to 15000...ale ile w tym prawdy? Nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto podpytać w PSG w Rumii. Jeżeli np więcej chętnych jest na budowę przyłącza w najbliższej okolicy to może wybudują przyłącze w standardowej cenie(około 2200 w zeszłym roku). Podwykonawca działa na zlecenie PSG, jednak będzie się kontaktować w sprawie udostępnienia działki do przyłączenia itp.
Budowa przyłącza zawsze kosztuje więcej niż płacimy, większość kosztów bierze na siebie gazownia. Dlatego też trzeba podać mniej więcej kiedy zaczniemy korzystać z sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedys robilem od skrzynki przy plocie do budynku ok 50m. Wolali 100zl za mb. Jezeli masz za plotem nie na swojej dzialce to chyba trzeba zrobic gazociag z grubej rury, pelno papierow i chyba drozej to wyjdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja za przyłącze z drogi na działkę mam do zapłaty 2500 zl. Na umowie czas oczekiwania okolo 6 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My robilimy projekt sieci gazu do dziłki 300 m - koszt to 12 tys zł do tego wybudowanie skrzynki 2200zł , wybudowanie na tamten czas to 120zł za metr i instalacja od granicy gdziałki do domu to 2000zł projektowanie +mapa itd i wybudowanie to tez 120żl za metr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak długo czekaliście od pozwolenia? Czy wywiązali się z terminem z umowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

projekt wykowywany był przez projektanta, ale wszystkie formalnosci to okolo 4 miesiące
Jeśli chodzi o terminy wykonania przyłącza przez gazownie to zmieścili się w termienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówi Pani o czasie "koronawirusa"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaa i jaki czas gazownia miała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponawiam pytanie :) Czy było to w czasie koronawirusa? Jaka odległość do przyłączenia i jaki czas na wykonanie? Jeśli ktoś miał podobna sytuację z gazem proszę o wpisy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Gaz w drodze, umowa podpisana ok 20 maja, w połowie lipca szafka już stała w lini ogrodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowa była 20.05.2020 roku? Do kiedy mieli czas a wywiazanie sie z umowy? Jak daleko był gaz od działki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam się już spóźniają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Sezon (12 odpowiedzi)

Z racji rozpoczynających się ciepłych dni. Chciałam przypomnieć quadowcom i krosowcom, że drogi...

Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach? (8 odpowiedzi)

Witam, czy na nowych przystankach jest szansa na pojawienie się wiat? Pozdrawiam.

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

do góry