Widok

Gdansk -Gdzie warto kupic ?

Dom i mieszkanie Studio Morena Morena Temat dostępny też na forum:
Witam !
Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok.
Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto kupić mieszkanie? Chciałbym aby była to inwestycja na przyszłość i mieszkanie kiedyś służyło do wynajmu.
Jaka czesc Gdanska?
Jaki deweloper ? A moze znacie kogos kto sprzedaje dom lub mieszkanie w dobrej dzielnicy... ?
Dzieki Andrzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widac masz bardzo niskie wymagania w stosunku np do mnie. NIe zadowala mnie lokalizacja, infreastruktura, naslonecznienie, izolacja termiczna, akustyka, odwodnienie, tynki zewnetrzne, stolarka okienna i drzwi wejsciowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No cóż, ... takie osoby jedni nazywają wymagającymi, a drudzy upierdliwymi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co myślicie o Aqua Tower i Light Tower, budowane przez Seneko, pod względem inwestycji .. 60% bedzie pewnie pod wynajem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myślisz,się 100 % idzie na wynajem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm... ja nie widzę w tym inwestycji. Nawet jeśli wyciągniesz 2 razy więcej niż na lokacie, to przecież użytkowane mieszkanie jest w coraz gorszym stanie. XTB ma kilka tematów, w które warto wejść. Nie mówię, że macie wyłożyć na forexa wszystkie swoje oszczędności, ale np. 10-20 proc. zakładając, że macie o tym pojęcie. Jest demo systemu, można się sprawdzić, bez wykładania jakiejkolwiek gotówki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem na rynku Forex od 2013 r., Nie polecam nikomu wchodzić tam z pieniędzmi. Lepiej kupić udziały w McDonald. Przyjaciele, naprawdę potrzebuję twojej rady: od dzieciństwa marzę o przeprowadzce do Gdańska, mam żonę i dwójkę dzieci, doradzam głównym programistom z zakresu Triple-Low i Medium-Price, jakie udane projekty budżetowe są już dostępne? Dziękuję bardzo za wszystkie rady z góry. Max
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie polecam kupować mieszkania w Gdańsku.. bardziej kierowałabym się w stronę Ustki np ;) w Rowach jest fajna inwestycja Apartamenty Lubicz http://www.apartamentyrowy.pl/ i sama zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania, bo okolica wydaje się być spokojna i cicha a przede wszystkim bezpieczna i idealna dla rodzin z dziećmi.. a że ja właśnie nie dawno założyłam rodzinkę to czas na nowy dom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

co za tępa reklama
Napisz co w tych Rowach ciekawego się dzieje jesienią, zimą, wiosną?
Ile jest kin, teatrów, jakie filharmonie, jakie koncerty, wydarzenia? Jakie muzea i wystawy polecasz w Rowach?
Gdzie tam można dostać dobrą, ciekawą pracę?
Czy jest dobra komunikacja, czy łatwo dostać się na lotnisko żeby sobie polecieć gdzieś na weekend?
Czy jest dobra a przynajmniej w miarę dostępna służba zdrowia, ile jest szpitali, czy jest całe spektrum prywatnych specjalistów gdzie płatnie bo płatnie ale otrzymasz poradę?
Ile jest szkół, czy są dobre szkoły prywatne, na jakie studia można iść w Rowach?
Czy są traficary, rowery do wynajęcia za dychę na miesiąc (w Gdańsku niedługo), hulajnogi?
Czy jest Ikea czy MediaMarkt w których może niekoniecznie kupisz ale obejrzysz towar na żywo?
Wreszcie czy są w zasięgu przejażdżki rowerem lub komunikacją miejską różnorodne plaże i klimaty, od półdzikiej Wyspy Sobieszewskiej przez stonkowe Brzeźno, Jelitkowo po szpanerskie molo w Sopocie?
Jakie są najciekawsze zabytki w Rowach, podaj 20-30 najfajniejszych.
Czy nie ma problemu z dostępem do usług: dobry fryzjer, dobry mechanik?
Ile jest basenów, parków rozrywki, domów kultury, jakie w Rowach oferują zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

Czy teraz już wiesz czym się różni miasto od wsi i dlaczego, dlaczego naprawdę warto w Gdańsku mieszkać?
Reklamuj swoje apartamenty jako tani(sz)e i blisko morza, (wiele) więcej zalet nie mają.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe jak stamtąd dojedziesz do pracy do Gdyni czy Gdańska? Pobudowałeś za zad*piu to teraz sprzedawaj dziadkom którzy szukają spokoju w otoczeniu natury. Znasz takich? Ja nie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za opinie, myślę, że nie można być kategorycznym, ludzie mają różne priorytety, jeśli wiarygodność budowniczego jest dla mnie ważna (zakończenie w latach 2020-2021), niskie i średnie ceny, jakie projekty mogę teraz rozważyć według Pana opinii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można spojrzeć na ranking inwestycji w Gdańsku - https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/gdansk/ - z tego co widzę jest kilka inwestycji oddawanych w tym terminie, co do cen - co masz na myśli mówiąc niskie i średnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Siemka! Wiesz co, że Polnord buduje na Morenie i mają spory wybór 3 pokojowych mieszkań. I tak ogólnie wygląda to całkiem w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak pod wynajem to może warto gdzieś na Morenie? Na razie to plac budowy, ale kiedyś chyba w końcu skończą ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trudno dzisiaj kupić mieszkanie pod wynajem, bo ceny są zbyt wysokie. Na Morenie ceny są zawyżone szczególnie , bo ta lokalizacja mimo swoich niewątpliwych zalet, nie jest warta tak wygórowanych cen mieszkań.
Większość najemców, mając do wyboru Morenę lub dzielnice dolnego tarasu (Wrzeszcz, Oliwa, Przymorze, Zaspa), gdzie ceny najmu praktycznie nie wiele się różnią, chętniej zamieszkają w tych drugich.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeszcze zależy co uznasz za dobrą dzielnicę, nam się wygodnie mieszka na Jasieni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Na jakim osiedlu mieszkasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fotoplastykon. To dobra opcja głównie dla ludzi, którzy szukają komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pamiętajcie aby przed podpisaniem umowy z deweloperem sprawdzić całe mieszkanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto sprawdzić dewelopera i mieszkanie. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał liczy się główny wykonawca jak się sprawdził na innych inwestycjach. Co do dzielnic przychylam się do opinii, że najciekawsze dla korpo-pracowników z Oliwy i studentów UG, PG będą Wrzeszcz, Strzyża, Zaspa, Oliwa, Przymorze może nawet Brzeźno i Letnica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No warto też spojrzeć kto i jak buduje, żeby nie wtopić funduszy w firmę, która upadnie po roku. Myśmy zaufali Polnordowi na Morenie i na razie budują zgodnie z planem. Ale też do momentu odbioru kluczy zupełnie spokojni nie będziemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2