Przymorze
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SIEĆ OSIEDLOWA - PRZYMORZE czy w okolicy ul. Kołobrzeskiej na Przymorzu istnieje jakaś sieć internetowa...
rutka
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 grudnia 2003

Fitness nr 4 na Przymorzu Witajcie! Czy ktos moze uczeszcza do klubi FItnes nr 4 w Gdańsku-Przymorze?...
~Ka.
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 lutego 2003

Uwaga - kradna Twoje dane !! Witam Przy ulicy Kolobrzeskiej na gdańskim Przymorzu znajduje sie Praktiker....
~Ania Kuc
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 listopada 2003

zdjęcia ślubne w STUDIO wątek zamknięty wszystkich chętnych zapraszam na sesje fotograficzne, w listopadzie i grudniu...
~GosiaP
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 listopada 2003

apteki - Przymorze Przymorze - srodek duzego miasta. Dzis chcialam kupic tabletki...
~Komuna żyje
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2003

Buty w Trójmieście ? wątek zamknięty Czy ktos widział buty na płaskim obcasie takim do 3 cm i w miare ładne?...
~viola
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2003

Poszukuje zdjęć PRZYMORZA Byl bym bardzo wdzieczny za zdjecia Przymorza .. Jezeli ktos takie posiada...
~Lukasz
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

Promocyjna cena zdjęć studyjnych wątek zamknięty studio fotograficzne na Przymorzu zaprasza na sesje fotograficzne pary chętne...
~Gosia
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 czerwca 2003

Poradnia Planowania Rodziny wątek zamknięty Szukam adresu spoko Poradni Planowania Rodziny- gdzie bez zbędnych pytań i...
~gosia
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 czerwca 2003

Kurs przedmałżeński w 1 tydzień. wątek zamknięty Cześć, Słyszałam, że w którymś kościele w Gdańsku można zrobić kurs...
pogoda
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 maja 2003

SIEĆ OSIEDLOWA PRZYMORZA Jak chcecie mieć stałe łacze i osiedlówke na PRZYMORZU radze - MIROnet...
~Anonimous
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 grudnia 2002

Czarasz na Przymorzu wątek zamknięty Czy ktoś miał wesele w Czardaszu? Jak tam jest z obsługą?
~Asia
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 lutego 2003

Zdjecia PRZYMORZA Mam prosbe jezeli ktos ma zdjecia Przymorza prosze aby mi wyslal na adres...
~Grembi
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 października 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17073

postów

2133

wątków

do góry