Widok

Gdańsk Tattoo Konwent

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]W weekend 26-28 lipca w Gdańsku spotykamy się na kolejnej w tym roku imprezie z cyklu Tattoo Konwent! Hale AmberExpo na dwa dni zamienią się w ogromne studio tatuażu, w którym pracować będzie kilkuset tatuatorów i piercerów z najlepszych studiów w kraju i za granicą![/lead]To świetna okazja, aby zobaczyć jednocześnie cały przekrój stylów i trendów w tatuażu, porozmawiać z ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tolerancja, głupcze!

Czy tylko mnie dziwi, że w kraju Unii Europejskiej, w XXI wieku, osoby queerowskie i trans są pokazywane na scenie niczym kobiety z brodą w cyrku sto lat temu? ku uciesze tłuszczy, która może sobie te "dziwadła" powytykać palcami? Takie "pokazy" tylko wzmacniają stereotypy. To są normalni ludzie, którzy mają swoje uczucia, a nie jakies dzikie okazy do oglądania jak w cyrku, do cholery!

Naprawde, jeżeli w takim miejscu jak Tattoo Konwent, urządzane są takie pokazy, to dla mnie to jest coś mocno nie halo. Dziwię się organizatorom, że wpadli na taki pomysł. Dla mnie to jest sprawa dla KPH albo OMZRiK.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 102

ale na scenie występują artyści, którzy mają za to zapłacone i robią to dobrowolnie
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

serio tego nie rozumiesz?

Piszesz z perspektywy osoby uprzywilejowanej. Nie dziwię się artystom, że dorabiają sobie w ten sposób, szczególnie że w polsce mogą mieć problemy ze znalezieniem dobrze płatnej pracy ze względu na dyskryminację. Ale organizatorzy powinni wziąć większą społeczną odpowiedzialność za swoje decyzje. I nie organizować takich pokazów, bo polska jeszcze do tego nie dorosła. Bo dla większości odwiedzających to są po prostu dzikie okazy do obejrzenia, a nie sztuka alternatywa do podziwiania. Organizatorzy to po prostu wykorzystują, bo jest kontrowersja, a jak wiadomo ta sprzedaje się najlepiej. Empatia całkowicie ustąpiła kapitalistycznej chęci zysku, i to mnie boli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 29

Czego tu nie rozumiesz? Wszystko co mogą, to pokazywać się publicznie, za pieniądze

Nikt nie chce dawać im pieniędzy za nic a muszą z czegoś żyć. Gdyby jeszcze potrafili cokolwiek... mogli by choćby trzepać worki po cemencie albo pchać karuzelę. Niestety, społeczeństwo ich odrzuciło na takim etapie, że nawet do tego teraz się nie garną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez egzaltacji...

Moje stereotypy w tej sprawie są bardzo stabilne i nie potrzebują żadnego wzmocnienia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

queer = dziwak

czego nie rozumiesz??
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

dramat niszczyć swoje ciało
popieram tę opinię 179 nie zgadzam się z tą opinią 30

...mówią Polacy, którzy codziennie wlewają w siebie alkohol, palą fajki, przyjmują niestworzone ilości leków i uważają, że to w porządku i sobie nie szkodzą
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 41

fsb

Saszka to nie ten portal
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyjdzie z tego stylowy abażur
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moda na tatuaże mija. I dobrze, szkoda zdrowia i urody.
popieram tę opinię 150 nie zgadzam się z tą opinią 25

Nie mija,staje się codziennością.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 31

Codziennością i**otów
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zgadzam się z Tobą, za kilkanaście lat gdy miejsce tatu będzie wyglądało jak pognieciona torba plastikowa albo rozciągnięte jak stare gacie to dopiero będzie dramat !!
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nawet teraz

u wielu wywołują odruch wymiotny, zwłaszcza w przypadku kobiet - żeby tak dać się zeszpecić!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co? Żadna cię nie chce boś brzydki i masz iq starego laczka więc zrzucasz to na tatuaże
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

A ty z tatuażem napewno masz IQ krewetki prawda?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tylko, że nikt się ciebie o zdanie nie pytał. Kolejny polako-katolik, który myśli że może innym życie ustawiać. Komuna się skończyła towarzyszu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Tatuaże podnoszą ryzyko zachorowania na chłoniaka

"Przeprowadzone niedawno na Uniwersytecie w Lund w Szwecji badanie kliniczno-kontrolne wykazało potencjalny związek między tatuażami a chłoniakiem złośliwym nowotworem układu limfatycznego (chłonnego). Nawet po uwzględnieniu czynników ryzyka, takich jak palenie papierosów czy wiek, badacze odkryli, że prawdopodobieństwo zachorowania na chłoniaka złośliwego było o 21% wyższe wśród osób, które miały co najmniej jeden tatuaż. Związek był najsilniejszy w przypadku chłoniaka rozlanego z dużych komórek B (DLBCL, ang. Diffuse Large B-cell Lymphoma) i chłoniaka grudkowego (FL, ang. Follicular Lymphoma)."
popieram tę opinię 89 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kiedys robili tatuaże tylko w obozach koncentracyjnych.

Potem modne były w więzieniach, w latach 80-tych wśród robotników i badylarzy a teraz młode dziewczyny szpecą się i wyglądają jakby były brudne.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bukiet na miesięcznice szykuj zamiast w Internecie siedzieć. Komuna minęła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19

No i super popieram takie imprezy kiedys by rozpoznac bezrozumowca na ulicy musiales z nim porozmawiac

teraz juz nie musisz widac ich z daleka poziom braku mózgu prezentuja sami chetnie i juz wiessz z kim masz do odczynienia.
Pewnie nawet nie wiedza ze maja obowiazek pdawania tautuarzy z opisem w dokumentach jak dowód osobisty czy paszport .Ale najbardzioej smieszne jest to ze przepowiedzialem ze jak juz wszyscy beda je mieli to zaczna sie znakowac na twarzy i teraz by sie wyróznicz znakuje sie twarzy!!
Ale niedługo i to bedzie zamało wiec kolejny etak to usczkodzenia ciał na obcinanie kawałka ucha ,nosa lub małych palców u rąk !Szkodliwa głupota lewacka do tego wlasnie prowadzi kult smierci i samo zaglady małymi krokami
popieram tę opinię 94 nie zgadzam się z tą opinią 17

tatuażysta

Rozumiem, że mówisz ze swojego własnego doświadczenia, a nie dlatego że oglądasz propagandowe bez znaczenia programy dla ludzi, którzy większość czasu spędza na kanapie oglądajacigrzyska w wiadomościach zapisjając tanim piwem lub winem szemranej marce ...

Mam tatuaż i był tyo mój wybór, ale mam go dlatego by zasłonic blizny, któe zdobyułem na msiajch wojskowych ... a ty ???

Nie oceniaj bo i ciebie osądzą, znasz to ???
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14

hahah ale dobrze ze napisałes powtwierdzic tylko skrajna głupote sam sobie zaprzeczas a jednoczesnie

nawet nie rozumiesz co cytujesz .Wiec jak dzbanku osoba która niema tatuaży moze pisacz wlasnego dosiwaczenia logiki tu niema zdanej .Osoba która nie ulega skrajnej głupocie i modzie niemoze pisac bo nigdy sie nie wydziergala.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tylko rozmowa

Bezrozumowca można też poznać po tym co i jak pisze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już idzie królowa pastwiska z obwodem łydki 55cm to ma druty na zębach i tatoo na tych co stąpa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ale nadal ukrywają się 'bezrozumowcy'. Ale wystarczy, że napiszą komentarz jak ty i już i wiemy z kim mamy do czynienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

...

a ja myślę, że jesteś kozak w necie, **** w świecie.

Takie mądrości zazwyczaj głoszą takie marudy. Wiedzą, że albo nie będzie ich stać na tatuaż albo im ktoś (rodzice, żona, mąż) nie pozwolą. Nigdy nie będą mogli swobodne zdecydować czy chcą czy nie bo inni kierują ich życiem. No ale głupio tak przyznać, że życie upływa na byciu p***ą :)

Więc najlepiej obśmiać, wytknąć i powymądrzać się na forum.

Pomyślności :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Młodzież to jeszcze idzie zrozumieć (ciekawość,chęć zaimponowania) ale kobieta, która ma wiosnę i lato za sobą a skóra jej pomarszczona jak lustro wody w zatoce to już lekka przesada !
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dlaczego tak strasznie się zeszpeciła? Byłaby taka piękna...

To pytanie bardzo często mnie dręczy podczas spacerów po ulicach.
popieram tę opinię 106 nie zgadzam się z tą opinią 7

I tak by na ciebie nie spojrzała więc w czym problem? Trochę samokrytyki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

Takie szare potworki czasem widać na ulicach jak bokiem uciekają przed wzrokiem innych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko naturalne ciał jest piękne. Wszelkie tapety tylko psują urodę.
popieram tę opinię 98 nie zgadzam się z tą opinią 4

hehehe, jak za każdym razem, tak i teraz frustraci z komentów na trojmiasto.pl mnie nie zawiedli.
Jak co roku te same smutne i żałosne pitolenie o szpeceniu ciała i ojjojjojj, jak to będzie wyglądało za 40lat...
Nie chcesz, nie rób dziar, i zajmij się swoim smutnym, nudnym życiem, a misi być smutne i nudne skoro masz czas na komentowanie cudzego.
Cześć!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 81

Za 40 lat???

Rak czyli nowotwór chłonniaka po tatuażach szybciej się rozwinie. 40 lat to przy optymistycznej wersji, jak ktoś ma dobre geny, ale to rzadkość.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tatuażysta

w dzisiejszych czasach wątpie że za 40 lat bvbędzie to miało znaczenie ... predzej zginiemy od kul ruskich od naszego spaniałego wodza ko któy przyjmuje nielegalnych imigrantów ... tym się lepiej zajmij a nie tym jak będziesz moze wylgądać za 40 lat ... dziś możesz nie dożyć jutra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19

ta....

najszybciej ostatnio umiera się od szczepionek, niektóre serie nie próżnują...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nawet dzisiaj jeszcze ktoś z nas może umrzeć.

Ale dlaczego mamy sami sobie życie skracać wkraplając atrament do krwi?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój dziadek ma dziarę od 1960 roku i żyje sobie dobrym zdrowiem ;)

Uprawia pomidorki i inne warzywa oraz ogród kwiatowy. Tylko tatuaż już mu się mocno rozmył
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

O i mamy krewetkę z IQ -0! Brak komentarza!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

usuwanie nie jest też możliwe w 100proc, zwłaszcza kolorowych tatuaży
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dramat jak się szpecą dziaramy.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

takie rysunki skutecznie zniechęcają do bliższych relacji z kobietą. mało kto ma drobne dyskretne, królują wielkie bohomazy, kwiatki motylki albo napisy na piersi, na twarzy. mam od tego zwis....
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 1

niebawem

czyste cialo bedzie modne jak nic
nikt nie bedzie chcial sie spotkac z wytatuowana malpa
ludzie sa jednak prymirtywnmi zwierzetami oprocz kilky tysiecy na swicie
azteki mieli potem nie mieli potem znowu maja i tak w kolko
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

tecza

on jego ona ona ale on a ale jego ona on
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Łysy facet udający kobietę

i wijący się na scenie? I ktoś to ogląda?
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

W barwnikach tatuaży jest rtęć

nie polecam
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

oho kanapowy naukowiec-chemik
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

wypowiedź pani z 1:10 mówi dużo o tych ludziach z tatuażami

pustka, żal, brak dobrych relacji z rodziną, trudna sytuacja w domu, ona wewnętrznie krzyczy żeby ktoś jej pomógł, ale nikt tego nie słyszy i z tej desperacji robi sobie tatutaż... krzywdę
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dużo czasu na terapiach musiałeś spędzić skoro taki z ciebie ekspert
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie trzeba terapii. Jestem psychologiem klinicznym i ten problem tatuowania niestety się leczy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

ale patolaki

moze slowko o toksycznosci tuszu?
a potem tyle rakow
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zajmij się swoim od tanich fajek, wódy i leżenia na kanapie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jestem abstynentem, żyje zdrowo! Jestem samcem alfa i na ciebie wytatuowaną patolkę nawet bym nie splunął bo szkoda mojej śliny!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A alf o tym wie, że jesteś jego samcem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tatuaż

Tatuaż owszem wygląda ślicznie na młodym ciele. Młoda, szczuplutka kobieta z tatuażem wygląda nierzadko obłędnie. Nieco gorzej jest w przypadku nieci starszych kobiet. Taka 50 a nawet 60 plus, pomarszczone ciało, rozstępy, i inne przypadłości wiekowe, i =na takim ciele tatuaż. No to już nie jest fajne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 25

I tak żadna na ciebie nie spojrzy, czy będzie mieć 18 lat czy 50.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tyle tylko że z roku na rok, ta młoda robi się starsza i też tatuaże zaczynają straszyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kto by sobie brał na starość chłopa.

Jak kulę u nogi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy kto zrobił sobie dziarę, chciał być taki unikalny a tymczasem jest jak cała reszta tych co wpadli na ten sam pomysł (czyli w sumie zrobił to samo co inni bo taka moda). Żaden nie wpadł na to, że unikalnością zostanie ciało bez tych rysunków.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dałem ci plusa ale system nie przyjął.

Nawet po chwili i odświeżeniu było okrągłe 0.a mi wyrzuca "już głosowałeś!". Witamy w nowej demokracji.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrobie se dziare.

I juz jestem cool.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty ani z urody unikalny, ani z inteligencji... taki nijaki jesteś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pokaż swoje oblicze i lico, porównamy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawie musi wyglądać taka staruszka lub dziadek z pomarszczoną skóra i zwisami tatuaży.

Jestem tolerancyjny, ale to jest naprawdę zabawne jak z dawnej sztuki portowej zrobiło się zjawisko artystyczne.
Pranie mózgu, okno overtona, przesuwanie granic, jest to skuteczna metoda.od lat promowana przez zaaberowane mniejszości. Doprowadziło to nawet do syndromu sztokholmskiego. Ofiary tego prania mózgu będą bronić swoich mentalnych katów do ostatniej kropli atramentu.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

W usa

Pełno jest starych hippisów i innych harlejowców co na stare nakładają nowe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jest taki lumpenproletariat w USA.
W latach 70 ćpali i fascynowali się Che Guevarą.

Dziś dalej ćpają, chleją i mają zryty beret.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konkurs

Bym wygrał konkurs,ale mam na wacku (zagojony) I tak trochę głupio przy wszystkich.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co tam masz? 2cm miarkę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bitwę pod Grunwaldem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

1410 to już starszy rocznik z ciebie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne! Ha ha!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Willy

Czy Welcome to Jamaica everyone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko juz bylo

Pamietam za moich mlodych lat tatuaze mieli tylko wiezniowie,tudziez ten czy ow marynarz.mila wytatuowana kotwice.Zyjemy w czasach kiedy kultura nizsza a raczej subkultura wyparla kulture wyzsza.Moda rodem z wiezien weszla na salony towarzyskie.Podobnie jest z muzyka,ktora schodzi "na psy",bazujac na prymitywnej rytmice.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hahahaha stary komuch mówi o wyższej kulturze a potem idze po tanie piwko do dyskonu żeby je wypić przed tv krzycząc na piłkarzy że on by 'lepij zagrał' no ale mu się nie chce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Naoglądali się seriali o gangach z Meksyku i zapragnęli też być jak oni! Takie puste przeryte berety!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi tez się tatuaże tak kojarzą.Ale tak naprawde nikt z wyzszych sfer tatuazy nie posiada.

Ale kazdy robi ze swoim ciałem co chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bazgroły

Głupków nigdy mało i nie zabraknie.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co niedziela na mszy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

I jak co roku komuchy nie zawodzą swoimi komentarzami. Nadal myślą, że mogą komuś ustawiać życie, coś zakazywać, coś nakazywać bo im tak robiono. Zajmijcie się swoim życiem albo jak wolicie tym co wam ksiądz albo inny towarzysz rozkaże. Czasy się zmieniły i nikogo wasze zdanie nie interesuje. Siedzicie smutni na kanapie, popijając tanie piwko i narzekacie, że nie jest tak jak byście chcieli. A panowie co narzekają na wytatuowane kobiety - jakby nie miała tatuaży to i tak by na was nie spojrzała wiec trochę samokrytyki i realnego podejścia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 24

Poznam dziewczynę

Bez tatuaży.
Nie ma już takich
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szukaj normalnych ładnych dziewczyn na wsi.

Bez tatuaży, bez spuchniętych ust jak karp, bez lewicowego bełkotu w głowie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie chce ze wsi! To właśnie te wiesniary chcąc zaistnieć w mieście, tatuaż robią sobie nawet na waginie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może chcą ciebie uniknąć.

Po co komu taki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No masz..

Wydziarani twierdzą że to tylko pod skórkę hehehe....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy beda wreczac nagrody za glupote ????Tam prawie wszyscy by zasluzyli.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uwielbiam dziewczyny jak brudnopisy ;)

Nadmiar farby na skórze wygląda jak oznaka przynależności plemiennej z blokowiska.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Patologia

Przestańcie reklamować patologię! Człowiek rodzi się bez tatuaży i umiera bez nich! Reszta to patologia, kompleksy, więzienia i gangi!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy będzie coś na temat usuwania tatuaży?

Pytam całkiem poważnie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

a potem bendzie placzi lament i tym podobne story !

do dzis zaluje tego i owego !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

lola boga

to jeszcze raz ja janusz cebula kohane dzieci nie robcie tego nigdy couse bedziecie zalowac jak ja ! do samego konca koncow ! tak samo nie powinno sie robic zadnych przeszczepow wlosow ani zadnego vampiringu ust i innych pokus ! ot co !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rozumiem wojny plemienne, więzienną hierarchię lub zamknięte grupy społeczne (marynarze na statkach). Ale po co normalni, młodzi ludzie się tak przyozdabiają tego nie jestem w stanie pojąć. Dla mnie kobieta z tatuażem = natychmiastowa dyskwalifikacja. Choćby nie wiem jaka byłą piękna , to jak z paleniem papierosów - smród nie do wytrzymania. Tutaj względy estetyczne również decydują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dramat

a ja jako policjant sie cieszę, bo znaki szczególne opisuje delikwenta i jego ''znaki szczególne'' potem łatwo takiego zidentyfikowac np. trupa w prosektorium
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

''brawo''

doskonała ''identyfikacja'' w razie konfliktu z prawem :))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tatuaż to zupełna bzdura.

Masz trzydzieści lat. Masz jędrne ciało. Robisz tatuaż.Pomyślałeś jak będzie wyglądał po dwudziestu latach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tatuaż na blizny

Czytanie tych komentarzy to jak rollercoaster i jazda bez trzymanki.

Zwolennicy kontra przeciwnicy i każdy się nawzajem przerzuca, łagodnie mówiąc ostrymi (lub tępymi) argumentami.

Nie podobają mi się ludzie brudnopisy, ale skoro to lubią ..
Nie podobają mi się delikatne dziewczyny wytatuowane w czaszki, krzyże, pająki itp- ale to ich wybór.
Doceniam ludzi wytatuowanych w przemyślane, piękne obrazy- ciekawie jest na to patrzeć.

I jeszcze jeden ważny aspekt tatuażu, w którym jestem na TAK -tj tatuaż zakrywający bliznę po operacji, wypadku, oparzeniu. Potrafi pięknie zakryć miejsca, które są oszpecone, które się ukrywa że wstydu. Tatuaż może tu przywrócić pewność siebie.

Ps. Nie pozabijajcie się w komentarzach! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie powiarowali.

Dawno temu tatuażem znakowani byli niewolnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo ciekawy.

Robisz sobie tatuaż w wieku 20 - 30 lat. Jak on będzie wyglądał gdy będziesz miał 60 lat.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry