Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
p - opinia Zajęcia teatralne dla córki ogólnie są ok, natomiast podejście do klienta...
~p
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Ola - opinia wątek zamknięty Chodziłam do szkoły artystycznej dwa lata temu w grupie Pani Gewartowskiej...
~Ola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Fatalna obsługa wątek zamknięty Niestety z przykrością muszę wystawić ta opinię. we wrześniu organizowałam...
~Sylwia P
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Super instruktorzy wątek zamknięty Bardzo fajni instruktorzy. Dzieciaki naprawdę zadowolone! i to wszystko co...
~malina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Urodziny w GSA wątek zamknięty W listopadzie urządziliśmy synkowi urodziny w tej szkole i jesteśmy...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

egzamin wątek zamknięty Wiadomość z ostatniej chwili. Dostałam się do szkoły aktorskiej w Warszawie i...
~Martyna Byczkowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Polecam dla kandydatów na Asp! wątek zamknięty Godny polecenia kurs przygotowujący do egzaminów, miła atmosfera, przystępna...
~K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Wszystkim polecam! wątek zamknięty Świetna szkoła, po sobie jak i po innych osobach widzę dużą zmianę po...
~Zadowolona na maxa! ;)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

niestety zawiodłam się wątek zamknięty Uczęszczałam na zajęcia teatralne ponad pół roku , na początku było bardzo...
~zawiedzona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Naprawdę warto! wątek zamknięty Zajęcia w Gdańskiej Szkole Artystycznej to cudowna zabawa ale głównie...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Ola - opinia wątek zamknięty Pomimo wcześniejszego (niewielkiego ale zawsze jakiegoś) doświadczenia...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Genialne miejsce. wątek zamknięty Najlepszą recenzją chyba będzie fakt, że zajęcia teatralne są w w pon i wt. a...
~Leszek Ludwicki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Niech żyje SZTUKA ! wątek zamknięty Znakomity sposób na nowe znajomości i umiejętności. Profesjonalizm...
~JOasia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

13

wątków

do góry