Widok

Gdańska choinka!

Gdańska choinka! Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Gdańska choinka!, 5 grudnia 2006 godz. 17.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak?

Jak zdążę z pracy wrócić, przebić się przez korki i znależć bezpłatne miejsce do parkowania na starym mieście, to może podjadę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda ze mikołajki są 5 a nie 6 grudnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!paranoja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na logikę to jednak Mikołaj musi przybyć conajmniej dzień wcześniej żeby dzieci rano 6.12 mogły znależć w butach male prezenty od niego prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

choinka

choinka stoi-------a bezdomni nadal głodują!

wstyd włodarze tego szacownego grodu!
zamiast tego dżewka lepiej by było byście nakarmili głodne dzieci i bezdomnych ---a są ci tacy w naszym starym grodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

milo ze dowiedzialam sie po fakcie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CHOINKA

Myślę że impreza miała słabą reklamę.Ja też nie mogłam przebić się przez korki,nawet nie miałam szansy na miejsce na parkingu.Zrezygnowałam bo mój 4 letni syn miał już tego dosyć.W SOBOTE NA GDANSKIEJ ORUNII NA ULICY GOśCINNEJ O GODZ 12 ROZPOCZNIE SIE JARMARK,O 15 PODOBNO MA BYC ROZSWIETLONA CHOINKA PREZ PANA PREZYDENTA I ARCYBISKUPA.TUTAJ BEDZIE TROCHE BLIżEJ I CHYBA MIEJSCE NA PARKINGU SIE ZNAJDZIE.Anka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Choinka

Nawet fajna CHOINKA





piszcie na mis_a1 tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Strefa Trojmiasto.pl na FPFF w Gdyni (6 odpowiedzi)

Zapraszamy w piątek, 27 września do Kina Helios w Gdyni w Rivierze, gdzie w ramach 49. Festiwalu...

Speaking Concert - Piramida Chopina (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na specjalny program przygotowany z myślą o wszystkich, którzy chcą zaznajomić się z...

Maja Kleszcz śpiewa z Szekspira (3 odpowiedzi)

Zaprasamy na koncert Maja Kleszcz śpiewa z Szekspira - bilety już dostępne!Maja Kleszcz śpiewa z...

do góry