Widok

Gdańska

Brzeźno Temat dostępny też na forum:
Brzeźno to rozbudowana infrastrukturalnie dzielnica, w której można żyć wygodnie i wykorzystując jej ważne walory rekreacyjne - położenie przy jednej z najładniejszych gdańskich plaż, bliskość nadmorskich parków Haffnera i Reagana. Samo osiedle powstaje w sąsiedztwie lasu i naturalnych terenów zielonych, w miejscu zacisznym i oddalonym od ruchu kołowego oraz turystycznego gwaru. W przypadku inwestycji Gdańska ważne są także atuty związane z komunikacją - kilkaset metrów od osiedla ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W końcu

sensowna propozycja dla rodzin w tej części Brzeźna!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

Zapowiada się dobrze

ładna, zielona okolica blisko plaży...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Czekam

Czekam na więcej informacji o tej inwestycji.
Rozglądam się za nowym mieszkaniem już od kilku miesięcy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Czy ktoś na jakieś informacje od dewelopera? 3 tyg. temu sprzedaż miała ruszyć lada dzień, a telefonu nie odbierają. Inwestycja zniknęła ze stronki. Ktoś na jakieś bliższe info dot. cen i startu sprzedaży?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dziwne... ciekawe, czy będzie tam tak zielono jak na grafikach??? Osiedle moim zdaniem jedno z bardziej kameralnych i daleko od gwaru, więc patrząc po Opackiej, która jest "gorsza" to strzelam, żę ceny pewnie ponad 15 tys./m2
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak jak napisano niżej - ze względu na olbrzymie zainteresowanie inwestycją, zdjęli ją ze strony i przygotowują ofertę. "Zapisanych" na listę pierwszeństwa w powiadomieniu jest kilkaset osób.

Szkoda, bo wiem, że niektóre mieszkania planowane były w okolicach 12000/m2. Ale przy takim zainteresowaniu pewnie najtańsze będą po 15000/m2.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kilkaset osób na liście oczekiwania?! Kurczę, a tak się nastawiłem na mieszkanie tam, ale widzę, że mogę sobie pomarzyć...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak dla mnie jedno z lepszych osiedli obecnie budowanych. Ponoć z uwagi na kolejke chętnych inwest komfort usunął ofertę. Zaszłyszalem od gosciat krenconcego się po budowie, że będziecie bardzo drogo Minimum 17 000 za metr???!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Idealna lokalizacja, niby nad morzem, ale jednak nie turystycznie. Marzę o mieszkaniu tam, chyba warte nawet tych kilkunastu tysięcy za metr kwadratowy......
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 18

Litości

Jeżeli znów dadzą cenę z kosmosu, to powtórzą los Opackiej - czyli zero sprzedanych mieszkań.
Brzeźno to patologia i stare cmentarze - więc komentarze poniższe są chyba opłacone :P
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 12
Kupiłem sam mieszkanie na Opackiej, więc przynajmniej jedno jest sprzedane :)))

Nie wiem więc po co pisać takie bzdury. Oj, chyba konkurencja zabrała głos, albo przynajmniej ktoś nieprzychylny :)

Swoją drogą to mimo, że Opacka ma przepiękną okolicę, która staje się jeszcze ładniejsza, to Gdańska ma jednak swój urok. Nie wiem czym dokładnie przyciąga, ale jest coś w tej inwestycji? Może ta zieleń i to, że jest "na odludziu"?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Co ty wiesz o Brzeźnie? Ten sam deweloper budował/buduje Nadmorski Dwór, też w Brzeźnie. Najtańsze mieszkania po 16-17 tys./m2 i co? wszystkie sprzedane. Mają chyba na stronie 3 wolne, ale oni rzadko aktualizują stronę więc prawdopodobnie i te sprzedane.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

16,17 za metr? Skąd takie informacje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ze strony internetowej inwestycji?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu

Czemu patologia? Mieszkamy tu od 5 lat i to w starym bloku i nigdy nie miałam do czynienia z żadna patologia. Tym bardziej w takim luksusie nie zamieszka patologia
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przepiękna lokalizacja

Przepiękna lokalizacja na tyłach "Biedronki" miedzy blaszanymi garażami a lakierniami samochodowymi. Bajeczka
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 9
Hejt to nie krytyka. Osiedle jest przepięknie położone - "schowane" w okolicach lasku, mieszkanie skrajne z widokiem na zieleń, bez sąsiedztwa. Rewelacja. Jeśli potwierdzi się cena 15 tys./m2, to za taką perełkę to okazja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
15 za metr? Przecież to Brzezno! Nie wiem o jakich perłach mowa, ale napewno nie takich cennych. 11 za metr maks! Inaczej wole Letnice Robyg-u.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mistrzyni handlu :D

Robyg idź na szkolenie z marketingu. Nawet ja wiem, że albo a) promocja inwestycji, albo b) hejt konkurencji - ale nie jednocześnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozostaje jedynie liczyć, ze z czasem będzie to wszystko zabrane i jakoś zmodernizowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po wymienionych tutaj "konkurencyjnych" inwestycjach ujawniają się pewne rzeczy... :)

Odnosić osiedla-molocha z kilkunastopiętrowymi budynkami do kameralnej inwestycji z czterema 3-4(?) piętrowymi budyneczkami wkomponowanymi w zieleń to po prostu chybiony strzał.

Ale to nie jest właśnie konkurencja - zupełnie inny profil klienta i zupełnie inne ceny. Mieszkania na Gdańskiej za 15 tys./m2 to normalna wycena rynku moim zdaniem adekwatna do przewag nad innymi osiedlami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Perełka

Wiadomo Invest Komfort robi świetne inwestycje znakomicie wykończone i dopieszczone "perełki". Lecz co będzie jak taką perełkę wstawimy w industrialne środowisko ? Zapewniam Państwa tak to wygląda , chodzę tam codziennie z psem. Dziesiątki blaszanych garaży rodem z Bangladeszu , Lakiernie i warsztaty samochodowe a wśród nich owa perełka. Dla niedowiarków proponuje Google Maps widok satelitarny.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inwestycja nie leży w bezpośrednim sąsiedztwie żadnych lakierni, itd. Poza tym, o ile potwierdzi się to z wizualizacji, do obecnej zieleni dojdzie dodatkowa "zielona" aranżacja, która spowoduje, że budynki będą swoistą enklawą wśród otaczającej przyrody.

Ogromnym plusem jest jednak odpowiednia odległość od Alei Hallera, gdzie kręci się mnóstwo turystów. Rzut beretem do morza, a jednak z dala od turystów. Strzał w 10!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wyglada ciekawie. Co do lokalizacji jaka jest każdy widzi. Plus za biedronkę, minus za tramwaj i autobus pod oknem. Zieleń? Toż to zaraz kolejne bloki powstaną i tyle jej zobaczymy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ważny wybór

Równie dobrze możesz nigdy i nigdzie nie kupić mieszkania bo "zaraz powstanie coś nowego i będzie brzydko". Właśnie dlatego wybór dewelopera jest ważny. Jak zdecydujesz się na firmę, która dba o zieleń, przestrzenie zewnętrzne i wspólne a do tego ma na rynku historię i renomę to możesz spać spokojnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież tam ponad połowa mieszkań kupiona pod wynajem dla turystów :D ...to nie wiem czy tak z daleka od kręcących się turystów :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystko to prawda co napisał Kazimierz T. A ta zieleń to rekultywacja osadników ściekowych, które przed laty znajdowały się w tamtych okolicach. Będąc dziećmi nielegalnie tam się zakradaliśmy po drodze na teren strzelnicy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba w Gdańsku nie mieszkacie

i nigdy nie widzieliście Brzeźna. Dzielnica jest świetna - dobra komunikacja z resztą miasta, blisko plaży i molo, dużo zieleni, w tym słynny park. Bardzo przyjemne miejsce do życia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Park Haffnera masz na myśli? Bo Park Reagana to już nie Brzeźno.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie mieszkamy i się znamy :) IK inwestuje w Brzeźno (drugi raz) bo jest tanio. Osiedle interesujące, ale bez szału. Nie kupiłbym tu nigdy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam. To prawda, że cześć budynków jest postawiona na dawnej oczyszczalni ścieków. Zimą w latach 70-tych chodziliśmy tam na łyżwy jak to wszystko zamarzło. Tam zawsze był smród, ale pomidory piękne rosły. To wszystko jest już historią...Z kolei Biedronka stoi w miejscu naszego dawnego boiska, które sami zrobiliśmy w latach 80-tych. Te obecne drzewa w tamtych latach były małym zagajnikiem, gdzie jako dzieci chodziło się bawić nie tylko w chowanego.... Miejsce mojego dzieciństwa i wspaniałych wspomnień. Gdy robiono chodnik wzdłuż ul Gdańskiej w okolicy obecnej Biedronki zbieraliśmy duże ilości bursztynu. Była tam również kiedyś hodowla lisów, zapach był nie ciekawy. Jeżeli chodzi o zamieszkanie tam, to nowym lokatorom bardzo zazdroszczę! Gdyby było mnie stać, sam bym kupił chociażby kawalerkę, aby spędzić tam ostatnie lata życia...Pozdrawiam i polecam to miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi się podoba

Brzeźno ma niezaprzeczalny potencjał. To świetna nadmorska dzielnica z pięknym deptakiem i molo, a do tego jest dużo parków oraz zieleni. Świetne miejsce do życia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Świetna dzielnica

Bardzo lubię Brzeźno. Dużo zieleni i parków, a do tego bliskość plaży i pełna infrastruktura.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zapowiada się dobre osiedle dla rodzin

w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy. Planuję powiększenie rodziny i rozglądam się za mieszkaniem blisko plaży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, gdzie w okolicy znajduje sie jakis przyjemny i sympatyczny birdelik ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osiedle może i ładne na wizualizacjach, ale na pewno nie jest miejsce "zaciszne". Mam działkę na Łozach, czyli dalej od trasy zielonej i niestety słychać ją mocno... W cenie do 10-12 tys/m2 może jeszcze by uszło, ale na pewno nie za 16-17...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
10 tys za metr to kosztuje teraz moje 60letnie z wielkiej płyty. Nie zdziwię się jak 60m będzie stało za koło milion
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokal akurat w tej inwestycji jest wart każdej ceny. Zresztą poziom zainteresowania mówi sam za siebie - sprzedaż jest zawieszona, bo mieszkanie rozchodzą się po prostu w przedsprzedaży, bez konieczności promocji. Szkoda tylko, że pewnie deweloper wywinduje cenę do jakichś niebotycznych poziomów.

Czyżby była to inwestycja tylko dla VIP-ów? Czy ktoś wie jak można wziąć udział w przedsprzedaży?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dzisiaj mam dostać ofertę na mieszkania, podeśle ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Udało się dostać jakąs ofertę tudzież rzuty mieszkań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno ogromne zainteresowanie

w sumie nie dziwi mnie to zważywszy na lokalizację tak blisko morza i w cichej, malowniczej okolicy. Dobra inwestycja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

czy ktos w koncu wie czy tam zwykly smiertelnik moze kuppic mieszkanie?

czy deweloper wykorzystuje najprostsze prawa ekonomii i po ogromnym zainteresowaniu kosztuje tam 20 000/m2 ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli zwykłego śmiertelnika stać na mieszkanie, to może kupić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra lokalizacja

blisko morza i wylotu na jedną z głównych arterii Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brzeźno

świetnie, że nowa inwestycja powstanie w tej części dzielnicy. Atrakcyjna, spokojna i zielona okolica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a co do okolicznej zieleni którą się wszyscy podniecają to chcę tylko napomknąć że ta zieleń znajduje się na innych działkach które z czasem również się wypełnią betonem. I niech nie zmylą was wysokie drzewa, nie takie tu padały pod okiem pilarza na zlecenie dewelopera.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki wniosek z Twoich przewidywań przyszłości bliżej nieokreślonej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowa Gdańska

A którędy pojadą tiry do portu gdańskiego? Czy nie czasem ul.Nową Gdańską?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpiękniejsza dzielnica

spokojna, nadmorska okolica, z dostępem do wszystkiego, co oferuje miasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo fajna lokalizacja

Co do okolicy to blaszaki tam nie postoją za długo, coraz ich już mniej - teren za drogi na taki bajzel... lakiernie, serwisy samochodowe też niebawem zaoraja pod zabudowę... Brzeźno to obecnie jedna z najdroższych lokalizacji nad morzem. Deweloperka bardzo intensywnie szuka nowych terenów pod zabudowę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nom

Akurat w miejsce blaszakow juz raczej osiedla nie wcisniesz, ale jakby zniknely to byloby super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cisza, spokój i atmosfera kurortu

Brzeźno jest najlepszą nadmorską dzielnica w Trójmiescie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie na plus

Wreszcie powstaje tu coś pięknego i bezpiecznego co na pewno poprawi estetykę tej wspaniałej dzielnicy morza - znikną zaśmiecone zagajniki, przy których strach chodzić wieczorem. Świetne miejsce i bardzo dogodna, piękna lokalizacja warta każdych pieniędzy i przewyższająca niejeden kurort
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie moge sie doczekać

Nie mogę się doczekać końca tej inwestycji. Dzięki temu Brzeźno zamienia się w magiczny zakątek oddalony od turystycznego gwaru. Coś pięknego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dom Zdrojowy, remont Biedronki no i nowe osiedle ze wszystkim, czego brakuje w okolicy. Cicha strefa wypoczynku bez tłumów w wakacje... Mam nadzieję że to nie koniec nowości i ze Gdańska sprawi, że Brzeźno ozyje i stanie się eleganckie i estetyczne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Emka

dobrze że pomyślano o rodzinach oraz strefie relaksu w domowym zaciszu, nawet dla najmłodszych. Brzeźno będzie musiało iść z duchem czasu i dogonić standardy narzucone przez Gdańską :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

KasKaS

Jak dobrze, że w Brzeźnie coś sie w koncu dzieje. Wcześniej tylko krzaki i porzucone w nich sterty śmieci, a to miejsce ma przecież niesamowity potencjał ale niestety zostało już mało terenu do wykorzystania. Świat ożyje a dodatkowo świetne umiejscowienie - lidl i biedronka na miejscu, blisko przystanek, park, plaża. Do tego ta strefa relaksu i fitness - w Brzeźnie brak dobrej siłowni i trzeba było jeździć na Przymorze, a tu będzie można ćwiczyć kameralnie w nowoczesnym budynku i to krok od domu. czekam na ten kwiecień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

totalnie nie dziwię się nagrodom dla IK, bo Jelitkowo to perła. Pamiętam czasy studenckie i bar Kmar, który jest już chyba kultowy, ale nie o to chodzi. Teraz, z perspektywy osoby szukającej przyjaznego zakątka będę uderzać właśnie tam: ten sam urok, te same możliwości i ogrom przestrzeni, która chroni przed poczuciem duszenia się w mieście, a jednocześnie daje do niego dostęp. Wielka płyta Pomorskiej ze ślepą kuchnią to niestety nie to samo, co rodzinny, urokliwy rozświetlony dom i choć mieszkam w Warszawie, chętnie zmienię miejsce dla tych widoków i tego stylu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super

piękna lokalizacja. Zamknięte osiedle daje poczucie bezpieczeństwa szczególnie gdy w sezonie wszystko się zagęszcza i nie wiemy, na kogo trafimy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

moze i brzeźno nie jest zbyt lubiane

ze względu na kumulacje pewnych rzeczy, ale ma potencjał. ogromny. I tylko takie inwestycje są w stanie je poprawić jak również rewitalizacja tego, co już jest np. dom zdrojowy, jeszcze niedawno oblażący, brudny pustostan, teraz kolejna perła. tam gdzie Gdańska jeszcze niedawno brudne krzaki, a niebawem nowoczesne piękne osiedle. to szansa dla dzielnicy na rozwój i atralcykosc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Projekt super

Często tam przejeżdżam i przyznam, że przydałyby się ładne budynki w tej części Gdańska. Czekam na efekt, bo wizualizacje zacne!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rośnie w oczach

I bardzo dobrze. Miło przejeżdżać tamtędy i widzieć progres w budowie. Mało jest takich lokalizacji w których można postawić eleganckie osiedle w dodatku tak blisko plaży. To będzie piękne kurortowe miejsce!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

IK to zupełnie inny poziom

i mówię tu tak o jakości wykonania i materiałów, otoczce i projektach. To nie są mrówkowce do upychania ludzi i nigdy nie będą. Mam mieszkanie na osiedlu "Nadmorze" i wiem, jak przyszłościowe są to inwestycje. Dobrze, że Brzeźno zamienia się w kurort, a nie tra w PRL.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mało już jest takich lokazlizacji

To naprawdę jedno z niewielu miejsc gdzie można jeszcze zbudować coś w nadmorskim, spokojnym klimacie... Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Miałem w planach inną nieruchomość, ale chyba plan zmienię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Uwielbiam Brzeźno

Super byłoby mieszkać w miescu, gdzie zawsze rezerwowało się hotel. Mam do tej dzielnicy straszny sentyment i ciesze sie ze nie popara w riune, a wrecz przeciwnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi też sie podoba

Super dzielnica z wielką ilością możliwości wypoczynku. Strefa relaksu brzmi super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wow

już nie mogę się doczekać finiszu, wyraźnie widać progres budowy i trzeba rzec, ze bardzo sprawnie ona idzie. bedzie ładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też nie mogłem doczekać się końca budowy. Nie chodzi o Gdańską. Mieszkania w moim budynku mają być oddawane z końcem roku. Zacząłem biegać za wszystkim, gdy nagle uświadomiłem sobie, że przecież mam gdzie mieszkać i jeżeli zamiast wiosną, wprowadzę się latem, to nic się nie stanie. Obecnego mieszkania nie zamierzam sprzedawać, a na opłaty czyszowe dwóch mieszkań będzie mnie stać. Powiem więcej, z sentymentem będę wspominać obecy widok z balkonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można byłoby nie spieszyć się z wykończeniem mieszkania, gdyby nie inflacja. Teraz jest drogo, a za pół roku ceny materiałów i usług budowlanych mogą powalić z nóg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajnie obserwować jak powstaje

to nie był zbyt ciekawy teren, który tylko się marnował. dobrze, że w końcu coś tam będzie w dodatku takiego - nadal nad morzem, ale z dala od miejsca, gdzie ciągną wszyscy turyści :D wizualizacje bardzo schludne, a taki styl lubie najbardziej - "czysty" i elegancki zarazem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brzeźno szaleje

już sama nowa odsłona domu zdrojowego robi piorunujące wrażenie, a teraz jeszcze zagospodarowana zostanie ta pustka, w której nie było niczego dobrego. wreszcie znikną tajemnicze śmietniska i posiadówki w krzakach, a na to miejsce powstanie coś, co przysłuży się tym ktorzy chcą tam zamieszkać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

też ostatnio jechałem Gdańską

bardzo sprawnie idzie ta budowa. jeszcze niedawno stały same banery. bardzo dobra miejscówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bardzo sprawnie idzie :)

poziom i wygląd innych projektów już mówi, że to będzie świetna inwestycja, a loikalizacja to prawdziwa perła dla tych, którzy szukają czegoś niedaleko plaż i parków :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ładne kameralne osiedle

w przecieiweństwie do mrówkowców o wyglądzie akademików, do tego świetna propozycja dla ludzi, którzy marzą o mieszkaniu nad zatoką. Po sąsiedzku - "Nad morze" też robi wrażenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dobrze

że ktoś wreszcie wykorzystał tą przestrzeń i dodatku w taki sposób, że nie walnął tam drugiego falowca. ale ik ma zawsze styl na wysokim poziomie. lokalizacja strzał w dychę dla tych ktorzy lubią nadmorskie dzielnice.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne miejsce

mam ogromny sentyment do Brzeźna, choć wychowałam się dzielnicę obok. Budownictwo kiedyś i teraz - bez porównania. Wszystko estetyczne, ładnie zaprojektowane i kameralne, w ogóle Brzeźno nieco odżywa dzięki temu, że powstają ładne osiedla :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

3xtak

Kocham Brzeźno i totalnie nie zgadzam się z opinią, już na szczęście mało popularną, ale kiedyś jakże chodliwą, że to nieciekawa okolica. Właśnie jest bardzo ciekawa i nie zamieniłbym jej na inną. Dobrze, że powstają nowe bloki tam, gdzie rzeczywiście marnowało się miejsce w okolicy Biedry, ale nie tyle żeby cos popsuć w okolicy. Dzielnica perła i dopiero wszyscy zaczynają to doceniać. Dobra propozycja, nawet jeśli trochę dalej do parku niż ode mnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brzeźno

Przejeżdżałam dziś tamdęty i aż zajrzałam. No progres widać. Będzie ładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańska

Schludnie i kameralnie, ale nie na odludziu, za to blisko plaży. Podoba mi się wizualizacja, choć budowa faktycznie leci z tygodnia na tydzień. Biedronka kompletnie nie przeszkadza, myślę, że jej bliskość to akurat spory plus, zwłaszcza że jest długo otwarta i bardzo dobrze zaopatrzona. Po to kompleks jest tak spory, by przestrzeń tego, co wszyscy podają za minus ze sobą nie zgrzytała. Nie ma już w takich lokalizacjach terenów, gdzie nic nie stoi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba przyznać

bardzo sprawnie idzie ta budowa, Brzeźno podbija punkty atrakcyjności:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile obecnie za metr sobie życzą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozesz wejsc na ich strone, tam sa ceny i sobie policzyc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

garaże

Garaże obok są systematycznie okradane i podpalane, mam nadzieję, że z czasem uda się ich pozbyć. Lata świetlności mają już za sobą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

naprawdę mega tempo

nie widziałem Gdańskiej trochę czasu, człowiek wraca a tu bloki stoją. To będzie ładne schludne osiedle no i blisko do plaży, tramwaju i najlepiej zaopatrzonej Biedronki, jaką znam. Szkoda tylko, że po drugiej stronie ulicy nie ma już tej dobrej myjni samochodowej, ale na myćko można skoczyć na Marynarki Polskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie mega.

Widziałem ostatnio pare miesiecy temu to nie chcialo sie wierzyc ze potencjal krzaczorow zostanie wykorzystany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper zdziera pieniadze

Deweloper przeszacowuje wartosc mieszkaniaz uwagi na koszt materialow. Przy ostatniej racie dolicza nawet 6% calosci a wiec nawet ponad 60tys zl przy marzach na mieszkaniach jakie ma rzedu 30-50% w tej inwestycji. Nie polecam nikomu kupowac zebyscie Panstwo sie potem nie zdziwili
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej 70%
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce zmieniło się nie do poznania. Nowa droga, zrobiony elegancki dojazd, a samo osiedle wygląda super. Tylko trochę te drzewka małe przy blokach, no i te blaszaki szpecą strasznie, ale wg mnie to najładniejsze obecnie osiedle w tej części miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam dzis

Bardzo fajny dzień otwarty. piękne wykonanie budynków oraz obszaru dookoła a mieszkanka na parterze mają świetny klimat dzięki zieleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

o tak, jak widać da się schludnie, a jednocześnie funkcjonalnie dodatkowo z dobrych, solidnych materiałów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

największe wrażenie robi mieszkanie z zimowym ogrodem

no i oczywiście cudowna zieleń. bardzo zielone osiedle a roślinność przepiękna i zadbana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też się przeszliśmy

bardzo inspirujące miejsce, nawet jeśli ktoś już ma swoje "M" LUB "D". super zaaranżowana strefa wspólna i bardzo fajny pomysł na dziecięcy kącik stylizowany na bazę w ukryciu :DD na zewnątrz b. zielono no i za pare lat urosną piękne, lejące bluszcze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańska

widok z balkonów ekstra. Zarówno ten na zieleń z budką dla ptaków (jak dobrze ze biedactwa będą mieć schronienie i jedzonko zimą) jak i z boku budynków. Fajnie że strefa wspólna nie jest widoczna, tylko zgrabnie ukryta jak hobbici domek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdanska

Byłam na dniu otwartym, osiedle bardzo ładne, ale szczególnie piękna jest sala klubowa o kącik dla dzieci, pięknie zaprojektowane i wykonane. Robi wrażenie, bardzo przyjemnie i przytulnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle

kameralnie, komfortowo, bez nadęcia. Bardzo gustowne, rodzinne osiedle z piękną częścią wspólną obok placu zabaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańska

schludnie i bez zbytecznego ąę, co się chwali. po prostu estetycznie, z klasą, a zimowe ogrody na samej górze to super sprawa :) mam taki w drugim mieszkaniu, tu się niestety nie udało, ale sąsiedzi z góry na pewno będą zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten dach z trawy

co ukrywa pomieszczenie wspólne jest super :D dzięki temu nie stoją na osiedlu żadne "budyneczki" , a na wiosnę i lato będzie jeszcze pięknie i zielono. Czekam aż urosną bluszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajna lokalizacja

Super zagospodarowany teren, blisko morza i latarni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocham Brzeźno

które pięknieje z roku na rok, choć wcześniej było raczej "zapomniane". Oby tak dalej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fajnie że zrewitalizowano

Na pewno mieszkańcy docenią uroki dzielnicy, moim zdaniem najlepsza lokalizacja w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjrzałam się ostatnio bliżej

Im więcej zieleni tym ladniej. Brawo za aranżacje roślinności!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem ostatnio, znajomi kupili

mega nowoczesne fajne osiedle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robert

Ta inwestycja kończy się na 4 budynkach? Coś wiadomo o tym że będzie ciąg dalszy i rozbudowa o kolejne bloki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry