Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - ocena Inne poradnie raczej w porządku... ale psychiatria to jakaś masakra! Byłam u...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

KRpJcNFx - ocena hGmQRHBbOgEwNzUK
~KRpJcNFx
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Ewa Skrzypkowska - opinia wątek zamknięty Korzystałam z wizyty u laryngologa dr Pawła Krawczyńskiego - niesamowity...
~Ewa Skrzypkowska
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Rejestracja telefoniczna nie istnieje! wątek zamknięty Dzwonię do rejestracji cały dzień...niestety nikt nie odbiera. Nie pierwszy...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Masakra wątek zamknięty Kolejiki w porownaniu do innych firm sa tragicznie dlugie. Polecam wszystkim...
~Kubusow
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Najgorsza organizacja medycyny pracy wątek zamknięty Fatalna rejestracja, długie kolejki, oczekiwanie 1.5 godziny na rejestracje...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

przychodnia na medal! wątek zamknięty Szukałyśmy pomocy dla obłożnie chorych znajomych. Dziękujemy lekarzom...
~Ewa P, Grażyna E.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo miły personel z ktorym mialam kontakt, zarówno lekarze jak i pani w...
~Mk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Nie odbierają telefonów ! wątek zamknięty Dzwonię od 7 przez cały dzień i nikt nie raczy odebrać ! To chyba jakiś żart...
~Kla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Jest okej : wątek zamknięty Byłoby całkiem fajnie gdyby można szybciej do lekarz opieki rodzinnej nie...
~Henryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Medycyna pracy wątek zamknięty byłem juz w różnych miejscach ale tylko tu naprawdę robią badania! jestem pod...
~Pracownik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Endokrynolog wątek zamknięty Super endokrynolodzy. Kolejki na NFZ duże ale można też prywatnie i ceny...
~Baby
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Przychodnia/rehabilitacja wątek zamknięty Polecam.Moja 84 letnia mama była tak obsłużona jak nigdzie. Portier jak tylko...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Rejestracja to wielka pomyłka wątek zamknięty Dzwoniłam przez cały dzień (na podane numery)-kontakt zerowy. Na drugi dzień,...
~S.Pazura
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

lekcewazenie pacjentow - nigdy wiecej ! wątek zamknięty Rejestratora umowila do ortopedy na przedzial 1 godzinowy ale nie powiedziała...
~oby ktos potraktowal cały person
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Opryskliwa rejestratorka wątek zamknięty Kilkadziesiąt połączeń bez podniesienia słuchawki na cztery podane numery...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

chirurgia ręki - rewelacyjne panie pielęgniarki! wątek zamknięty Jestem pełna uznania dla dwóch pań pielęgniarek pracująch w gabinecie...
~Ania Simeone
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Najgorsze recepcjonistki z jakimi miałam styczność wątek zamknięty Panie siedzące w rejestracji pozostawiają wiele do życzenia. Zachowują się...
~jola
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Opinia wątek zamknięty Chcialbym podziekowac lekarzowi pan prof,dr ASzmoczynskiemu pani pielegniarce...
~Arek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Niesamowite panie recepcjonistki wątek zamknięty 01.03.2017r.Jak widać, wpisy o paniach recepcjonistkach nic się nie...
~oburzony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

45

wątków

do góry