Widok

Gdańskie Noce Jazzowe

Gdańskie Noce Jazzowe Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Gdańskie Noce Jazzowe, 18 sierpnia 2006 - 20 sierpnia 2006 godz. 19.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

???

I jak było? Ja niestety dzisiaj do teatru leśnego nie dotarłam, ale wybieram się tam jutro. :) Podzielcie się wrażeniami. Czy warto tłuc się przez całe miasto po nocy? (pytanie retoryczne - jestem pewna że warto! ;)) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w zeszłym roku cudownie było!!!

Byłam w zeszłym roku i to był najcudowniejszy koncert na jakim kiedy kolwiek byłam! Jutro napewno wpadne, w końcu Leszek Kułakowski gra, a to wykładowca z mojej uczelni :D ... polecam jego twórczość!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

info

Informacje zawarte w zaproszeniu są lakoniczne. Nie mozna zanlesc tu żadnych naprawde istotnych rzeczy jak, kto dokładnie, czytaj: nazwa zespołu, ew. odnośnik do strony twórców biorących udział w imprezie.

Pierwszy dzień był bardzo udaną prezentacją nawych nurtów jazz'u. Przez niekończące się morza tematów siedmioosobowej foramcji "Jaskułke", która zaprezentowała naprawde zgrabne przejścia między kolejnymi utworami, tworząc wyjątkowy klimat "rzeki" dźwięków, niepozwalając publiczności na zakłucenie brawami tego co się na scenie działo. A działo się, zaprawdę, powiadam Wam, przednio.
Można było odebrać swobodę grania i chęć przekazania emocji, ... bis był tą kroplą...

Natomiast formacja niemiecka zaprezentowała naprawdę pełną emocji wycieczkę "pod oceanem". Rytmika utworów i klimat "plam" dźwiękowych pozwalała oderwać się od pni, na których zasiadała publika głodna tego, co jej dali. Okrzyki, pogwizdywania i brawa dawały do zrozumienia, ze był to koncert, którego słuchali ludzie z miasta, w którym drum'n bass zagościł na dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Noce Jazzowe - noce piękne

Jak co roku dawka świetnej muzyki, a co najważniejsze, pokazującej, jak zróżnicowanym pod względem muzycznym jest jazz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Wczoraj Kułakowski był świetny, ale Dudziak dzisiaj - rewelacja! :) Już czekam na przyszły rok. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dudziak była cudowna !!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Grubson MTV Unplugged (4 odpowiedzi)

Grubson powraca do Gdańska z wyjątkowym koncertem MTV Unplugged! Już 15 kwietnia 2025 roku o...

VIII bieg charytatywny Północny Pomaga (24 odpowiedzi)

Piękna tradycja zobowiązuje! Już po raz ósmy spotkamy się, aby wspólnie biec i pomagać. 20...

Wakacyjna Noc Saunowa w Thera Wellness (3 odpowiedzi)

Już 26.07 w godzinach 21:30 - 1:30 zapraszamy na wyjątkową podróż po świecie aromatów i...

do góry