Widok

Gdybym miał gitare...

Ludzie bierzcie wszystko na czym sie da grac !!!!!!!!!!!(i nie tylko)
Ja biore harmonijke (chociaz nie umiem na niej grac ) kumpla namawiam na wziecie gitary lecz on marudzi, ze gitara bardzo szybko mu sie rozstraja.
Wezcie cokolwiek nawet stare garnki oraz drewniana lyzke (zrobimy perkusje)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz probowac ustanowic jakis nowy rekord np. 100 km z piesnia patriotyczna na ustach moze byc zabawa ;) czy ktos zna tyle piesni? pozdrawiam tych co beda mieli sile grac na czymkolwiek po finiszu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej i ho!
koniecznie prosze instrumenty wszelkie, bo po przeprawach ballady bedziemy nucic!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochani spiewać i grać każdy może, ale może tym razem niech to będą np....... szanty, jesteśmy nie dość, że nad samym morzem to na dodatek w sercu Kaszub............. a może wspólnie zaśpiewamy "kaszebscze note"........... pozdrawiamy .......dziewczyny z kaszub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko uszanujcie tych, co przyjadą z drugiego końca Polski i będą chcieli spać (tacy też będą). Inaczej może dojść do rękoczynów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do kobiet z łapami -nie ładnie - brak humoru, to przykre... bez słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alu kochana, a ty tak od razu prosto z mostu...
Chodzi mi o to, żeby śpiewogrania nie odbywały się na sali, w której są ludzie chcący spać. Szkoła jest duża i na pewno można znaleźć salę, gdzie muzyka nikomu nie bedzie przeszkadzać. Nie wszyscy są z Kaszub/Trójmaista/okolic, niektórzy wstaną wcześnie rano, będą jechali osiem-dziesięć godzin, a potem jeszcze spędzą kilkanaście/dziesiąt godzin na trasie. Odrobinę empatii, plizzzzz :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest!!! W każdej szkole jest klasa do wychowania muzycznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam propozycje od organizatorów aby spiewogranie odbywało się na stołóce w bazie imprezy tam napewno nikomu ze spiących nie da się przeszkadzać
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochani, tam zaraz dzwieki chcecie wydawac, ograniczcie sie moze do poruszania ustami, czy jak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z daleka bede i pewnie padne po wszytskim ale... jesli nie to na pewno na rybe spiewow uprawiac nie bede. kiedys bylam w chorze, o! Ale popieram inicjatywe wyznaczenia spiewu zone ;)

i tez nie moge sie juz doczekac... ekipa z wro startuje oficjalnie o 5.45 na dworcu glownym pod zegarem, to jakby ktos sie chcial dolaczyc, prawda wirek? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda Hesia, Kiedyś dawno temu chodziłem po górach z flecikiem prostym. Przewietrzę go w Pucku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.....ale narobiłam zamieszania, ludzie ja myślałam że pośpiewam sobie z moimi dziewczynami po drodze.......może faktycznie obudzimy kilku piechurów odpoczywających po drodze.......ale to będzie przez zupełny przypadek..........ale nie w bazie. Pozdrawiam wszystkich muzykalnych harpaganów i nie tylko!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, kochana , jak mam nadzieje ze Ty tam umuzyczniać nikogo na siłe nie bedziesz:)
ps, i pamietaj coby innym po bambetlach nie biegać i z misek nie wyjadać
;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewka - moje psy zostają w domu i nikomu po bambetlach nie będą biegać, a tym bardziej wsadzać pyska w żarcie (a szkoda) - gorąco pozdrawiam........szkoda że ciebie nie będzie z nami............o północy zawyjemy( po cichu żeby nikogo nie wystraszyć i nie obudzić)......zew krwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, przecież wiem ze zostaja w domu, miałam na myśli Ciebie i Syle ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0