Widok

Gdynia Parking przy Bulwarze wysokość Dom Marynarza

Motoryzacja Śródmieście Temat dostępny też na forum:
W ostatnim czasie zauważyłem parkowane KAMPERY na w/w parkingu. Moja 3-krotna interwencja w Straży Miejskiej zakończona stwierdzeniem "Zgłoszenie przyjęliśmy, sprawdzimy czy pojazdy są prawidłowo zaparkowane".
Wczoraj 9 Sierpnia o godz 21:00 naliczyłem 5 Kamperów, w tym dwa oferowane na sprzedaż. Rodzi się pytanie: Czy nowo oddany parking to Kamping i Autohandel. Zasadnym wydaję się umieszczenie znaku zakazu wjazdu Kamperów na parkingi w centrum miasta, chociażby ze względów sanitarnych, skoro Straż Miejska rozkłada ręce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
I w czym masz problem? Pojazd jest prawidłowo postawiony to może stać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
A co masz do kamperów? Kamper to samochód, parking jest przeznaczony dla samochodów. Nie ośmieszaj się dzwoniąc do SM. I o jakie względy sanitarne ci chodzi? Gwoli uzupełnienia twojej niewiedzy - każdy kamper ma zbiorniki zarówno na brudną wodę jak i na fekalia. Nie sikaj po krzakach!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kamper, to pojazd, który może parkować tam gdzie osobowy. Masz jakieś kompleksy, to kup sobie autobus
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do parkowania kamperow na sprzedaż to fakt totalna paranoja.Ale sam jestem z Gdyni kupiłem kampera na bulwar jadę zwykłym samochodem ale jak komuś przeszkadzało by to że zaparkuje kampera to jest dziwny albo poprostu zazdrości bo zeczywiscie jest czego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

za chwilę pojawią się szroty z kartkami na szybach z informacją sprzedam a ty broniący kampery pieszo będziesz zapitalał bo nie zaparkujesz swojego auta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry