Widok

Gdynia Redłowo Osiedle-Zielone

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Zamierzam przeprowadzić się do Redłowa na osiedle zielone. Czy ktoś z mieszkańców mógłby powiedzieć jak tam się mieszka? Jaka jest wspólnota czy sprawnie zarządza? Czy jest coś uciążliwego np. agencja towarzyska albo nieznośny sąsiad? Czy są włamania do mieszkań lub piwnic? Czy można zostawiać samochód na zewnątrz? Czy na podwórku dziecko może się spokojnie pobawić czy musi uważać na biegające luzem psy? Czy działają tam Multimedia czy UPC? Najbardziej interesują mnie klatki Legionów 107 E, F, G. Dzięki za każdą odpowiedź:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mieszkam, o wspólnocie się nie wypowiem, bo nie mam z nią styczności (wynajmuję mieszkanie). Nie spotkałam się z nieznośnymi sąsiadami, chociaż zdarzają się "Paniusie ę, ą" , którym przeszkadza to, że w ogóle mieszkamy na tym osiedlu. Psy biegają, ale raczej malutkie i to z właścicielem, groźnego nie spotkałam jeszcze. Placu zabaw nie ma więc dzieci się nudzą. Jest UPC. Tyle co mogłam napisałam, mieszkam od niedawna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam. Słabe zarządzanie, nie liczenie się z mieszkańcami, narzucanie odgórne, bardzo kiepskie administratorki, beton nie do ruszenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry