Widok

Gdynia ul.Gorczycowa 1 - jak tu się mieszka?

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Zamierzam tam kupić mieszkania i w związku mam pytanie,jak się mieszka i jacy są sąsiedzi,czy jest spokojnie i bezpiecznie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupilam na lukrecjowej, poki co nie narzekam chociaz juz mnie denerwują pijaczki przesiadujący w budach smietnikowych i pod biedronką. piwo bluzgi w bialy dzien szkola rzut beretem i nikt nic? serio? poza tym korki przeolbrzymie mam nadzieje ze w koncu przebuduja to skrzyzowanie przy stokrotce, moze coś to poluźni. ja sie powoli przyzwyczajam, mieszkalam do tej pory na zamknietym kameralnym osiedlu miedzy malym kackiem a orlowem wiec jest to dla mnie nowosc. niemniej polecam ludzie sa przemili i powalajaca bliskosc wszystkiego - szkoly apteki sklepy calodobowe i zwykle, z tych bud ala kaszubskie pieczywo mieso itd nie korzystam bo wole z placu gornoslaskiego. sama sie zastanawiam jakie minusy jeszcze z czasem wyjda... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od samego początku była ta sama firma ochroniarska. Była ok. Najlepszym dowodem że była z nami tyle lat. Od samego początku..
Kto zadecydował inaczej? Skąd ta decyzja? Może mieszkańcy powinni bliżej przyjrzeć się sprawie?
Jeżeli będzie to kosztowało mniej to ok. Jeżeli więcej to dziwne.. Jak do tej pory nie było problemów. Oby nie było ,, stryjek zamienił siekierkę na kijek" . Wszystko chyba zmierza w tym kierunku. Do tej pory pracownicy ochrony byli zatrudnieni legalne a teraz? ZOBACZYMY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej zapytać ochroniarza (jedynka ma ochronę). Oni wszystko widzą i słyszą. Samo miejsce całkiem przyjemne i logistycznie wygodne (bliskość sklepów, przystanków komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, przychodni no i przyrody).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry