Widok

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie?

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu swoje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.nie znajdziesz.
2.sam sprzedaj ,bo przy rozliczeniu wycenia ci na 50 % wartosci.
3.poszukaj po rodzinie i znajomych ,unikaj handlarzy,posrednikow i "niezwyklych" okazji.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem używane u Zdunka kilka lat temu, było uczciwie. W rozliczeniu na pewno nie warto zostawiać, wycenią co najmniej na 20-30% mniej niż kwota za którą jesteś w stanie sam sprzedać wystawiając ogłoszenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie ma czegoś takiego - wiadomo, że każdy 'salon' chce wszystko sprzedać.
Sprawdzać musisz co do milimetra każdy fragment auta.

Jeśli coś się nie zgadza z ogłoszeniem, albo z tym co mówił przez telefon sprzedawca - to dziękujesz.
Jak raz skłamał to w innych miejscach pewnie też.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja już nie wierze że da się kupić używane auto uczciwie, bo nie raz się przekonałem że to kiepsko wygląda. Teraz mam nowe, z salonu - peugeota 3008. Stare to już ledwo jeździło, a teraz taka nówka odwalona że ciężko się przywyknąc, świetnie wyciszone, nic nie słychać jak się jedzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

WOJTANOWICZ w Gdyni
Zrobiłem tak jak Ty i w pełni mi się opłaciło..Jakie auto masz?

Poszukaj na jakimś OLX tam mi ostatnio mignęło, że są ludzie co za kasę sprawdzają Ci auto przed zakupem.
Tylko jak masz budżet 3000 a sprawdzenie KAŻDEGO auta 150zł to nie wróżę Ci świetlanej przyszłości :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Auta szukałem 5 miesięcy , patrzałem na autohandel ale w kilku byłem i w każdym sprzedający - krętacze. Polecam szukać u prywatnych osób nawet gdy będzie trzeba jechać ze 100km .

A czy są takie jeszcze?... ;)

Samemu sprzedaj i samemu poszukaj. I tak czy siak musisz dokładnie sprawdzić auto, zanim kupisz. Na necie jest mnóstwo ogłoszeń. Wiem, że na http://mojeauto.pl/ mieli fajną wyszukiwarkę aut.
do góry