Widok

Gdzie jest haczyk?

Lagom Temat dostępny też na forum:
Zastanawia mnie gdzie jest haczyk w tej inwestycji?

Obserwując inne podobne inwestycje konkurencji, szeregowce sprzedają się bardzo dobrze w Gdańsku. Tutaj ewidentnie sprzedaż nie idzie, co widać po:
- zmianie planu - w części północnej miały być szeregowce, teraz można doszukać się nowego planu z bliźniakami
- od marca w północnej części przez blisko 9 miesięcy nie sprzedał się ani jeden dom - wszystkie były cały czas w sprzedaży do czasu wycofania całego segmentu
- przesuwanie terminu - inwestycja miała być najpierw gotowa na jesień 2021, później 4Q 2021, teraz połowa 2022

Cena nie odbiega znacznie od konkurencji, a lokalizacja jest atrakcyjna. Mogą więc to być:
- gburowatość sprzedawców Robyga zajmujących się inwestycją
- smród pobliskich Szadułek
- problem z sąsiadującą spółdzielnia, która słynie z niekompetencji

Czy coś jeszcze pominąłem? Inwestycja wydaje się ciekawa, ale mam wątpliwości widząc jak marnie to idzie deweloperowi

Pracowników Robyga podszywających się pod klientów proszę o niekomentowanie - to naprawdę jest łatwe do zauważenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rozmawiałem z handlowcem i wcale nie miałem wrażenia, że są gburowaci, ale mniejsza o to. Generalnie, takie inwestycje sprzedają się długo, bo są wycelowane w konkretnego odbiorcę, który być może teraz w czasach COVID, spojrzał tymczasowo w innym kierunku. Natomiast, oni się nie śpieszą i nie modyfikują wycen etc. pośpiesznie, by tylko sprzedać - mogą sobie pozwolić, by poczekać i oczywiście o ile sami handlowcy woleliby inaczej to rozwiązać, to sama firma patrzy perspektywicznie. Prawda jest taka, że za rok, dwa wezmą za te domy 2x więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za rok, dwa wezmą za te szeregowce co najmniej 3x więcej. Przecież milion za szeregowca to zdecydowanie za mało.


W końcu ten aneks kuchenny i mini ogródki ze skarpą muszą kosztować..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie taka informacja, że w części północnej staną bliźniaki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw to niech ruszą z budową. Po raz kolejny Robyg przesunął termin uzyskania pozwolenia na budowę. Jak tak dalej pójdzie, większość osób, które zarezerwowały mieszkania i teraz musi wziąć na nie kredyt, będzie mogła kupić je za gotówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co z budową? Kiedy planowana jest budowa. Chyba tam nic się nie dzieje. Coś ktoś wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry