Widok

Gdzie jest mój wątek?

Wczoraj wrzuciłam do działu "Zwierzęta" wątek nt. suni szukającej nowego domu. Dołożyłam zdjęcia, żeby zwiększyć szanse na znalezienie tegoż domu. Dziś wątek zniknął. Wysłałam zapytanie mailem, ale odpowiedzi brak. Dlaczego usunięto wątek dotyczący ważnej sprawy, podczas gdy te o pierdołach, za przeproszeniem, utrzymują się tygodniami? Proszę o odpowiedź.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdyby Szanowna Pani Mikronezja przeczytała wzmiankę z tego działu to by ten wątek w ogóle nie powstał.

"Dział przeznaczony dla miłośników zwierząt. Wszelkie pytania i odpowiedzi na temat zwierzaków znajdziesz w tym dziale. W tym dziale zabrania się dodawania ofert kupna/sprzedaży (także oddam/przyjmę) zwierząt i akcesoriów zwierzęcych."

Z tego typu "anonsami" zapraszam do serwisu ogłoszeń:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny adminie, moje ogłoszenie nie dotyczyło ani kupna/sprzedaży, ani oddam/przyjmę. Nie zamierzam oddać psa, a jedynie poszukuję (będąc pośrednikiem) nowego domu, gdyż tymczasowo przebywa tam, gdzie zostać nie może. Nikt tu nie robi żadnego "interesu", więc uważam, że takie sytuacje powinny być na forum do przyjęcia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Szukam nowego domu dla zwierzaka wpisuje się w kanon ofert typu 'oddam' - dlatego zapraszam do serwisu ogłoszeń.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sunia jest już tam ogłaszana od jakiegoś czasu. Uważam, że im większa liczba ogłoszeń wrzucona na różne strony, tym większa skuteczność.

Będę czepialska i zapytam: które z kryteriów zostało spełnione, aby w dziale "Zwierzęta" znalazł się wątek dotyczący karaluchów? Albo psich kup? Jeśli jest to "Dział przeznaczony dla miłośników zwierząt. Wszelkie pytania i odpowiedzi na temat zwierzaków znajdziesz w tym dziale", to wątek dotyczący sposobów likwidowania karaluchów czy rozwodzenia się na temat psich g*wien nijak ma się do założenia, że udzielą się w nim "miłośnicy zwierząt", a raczej wręcz przeciwnie...
Prosiłabym w związku z tym, aby administracja forum sprecyzowała kryteria, albo dopuściła możliwość wprowadzania ogłoszeń dotyczących POMOCY zwierzętom, które są w potrzebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli jest odpowiedni dział w serwisie ogłoszeń to nie ma potrzeby powielania tego typu ofert na forum, które z założenia jest serwisem dyskusyjnym, co zostało ujęte w zaleceniach administracyjnych dla działu "zwierzaki" (ramka).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hmm, nadal będę polemizować. Jest w ogłoszeniach dział dotyczący poszukiwania drugiej połowy, sexu bez zobowiązań, sexu płatnego i sponsoringu... Dlaczego zatem nie odsyłać poszukujących powyższego z forum do działu ogłoszeń? To nie jest powielanie? :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja skończyłem polemikę. Proszę stosować się do zaleceń administratora i zasad serwisu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szkoda. Myślałam adminie, że dasz się przekonać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
A gdzie jest wątek reklamujący LO Jezuitów ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Szkola-Doradzcie-t582695,1,80.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O z hydepark do nauka to chyba awans :P Szkoda że nie nadążam za fruwającymi wątkami :)

Co tam admin u ciebie , masz dziewczynę ? a może chcesz jakąś poznać ? jest okazja :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystko OK, jak to u bota. Oferujesz swoje usługi matrymonialne botowi? Strange..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli żenująco to dobrze się składa , weź się ogól , zdejmij czapę i zamieść fotkę , bo tu moja reputacja jako swatki jest zagrożona. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wdr się zaangażowałeś w robotę widzę! ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu, Wdr, opanuj się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry