Widok

Gdzie jezdzic na rolkach?

Rolki Temat dostępny też na forum:
jak wiadomo nie wszedzie jednak da sie jezdzic na rolkach, wedlug mnie potrzebna jest na prawde rowna powierzchnia - znacie takie miejsca? gdzie mozna sobie szybko i komfortowo pojezdzic w 3miescie? jakies osiedlowe uliczki asfaltowe, gdzie nie ma duzo ruchu? rowne, duze place, boiska?

dotej pory odkrylam nastepujace super miejsca:
- sopockie alejki w okolicach Koliby
- jedno kierunkowe uliczki w dolnym sopocie
- skate-park obok liceum na Brodwinie
- nowa sciezka rowerowa w gdansku: odcinek od Multikina do Brzezna
- super dluga i komfortowa sciezka wzdluz polwyspu Helskiego (to juz nie 3miasto, ale warto wybrac sie na taka wycieczke)

licze na owocna wymiane doswiadczen i informacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest fajna kilkukilometrowa trasa na Olszynce - dojeźdźasz autobusem nr 178 do przystanku na ul. Zawodzie i tam jedziesz ul. Zawodzie w kierunku Motławy. To droga dla samochodów, ale asfalt elegancki a samochodów mało. Jak dojedziesz do końca (po drodze pola, domy z ogrodami, generalnie ładnie bardzo) - to masz 2 wyjścia - jedziesz łacznikiem w prawo do ul. Łanowej i stamtąd na piechotę Łanową do autobusu lub na Stare Miasto albo wracasz, a 2 wyjście - zawracasz i jedziesz do przystanku. Żeby wrócić do Gdańska musisz wśąść do 178 na tym samym przystanku co wysiadłaś, bo ten autobus robi pętle po Olszynce.
dobra trasa jest też z Oliwy do Wrzeszca i dalej do Multikina (uwaga - górka na wysokości sklepu Horyzont)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A przeciez jest dluga i komfortowa sciezka wzdloz morza. Tak jak napisales, ze jedziesz droga rowerowa od multikina do Brzezna, tak dalej sciezka laczy sie z deptakiem wzdloz morza i ciagnie sie o ile wiem az do Gdyni (a juz napewno do Sopotu). Jest bardzo przyjemna, a poza tym przy okazji oddychasz swiezym morskim powietrzem! zamiast spalinami samochodow;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jazda rolkami po kostce brukowej napewno niejest komfortowa tymbardziej ze jest nierówno ułozona i niektóre wystają.ale od biedy jak niema gdzie to sie tam jeździ.najlepszy jest asfalt albo ta głatka cegła jak w jelitkowiedo marinypotem jakis idiota znowu do sopotu ułorzył kostke brukową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry