Widok

Gdzie klocki lego?

Witajcie,

Gdzie w Trójmieście można kupic klocki lego ale musza byc koniecznie z Harry'ego Pottera. Znajde gdzies w 3city sklep gdzie moga takie byc?
Obeszlam juz wszystkie carefury itp, nie znalazlam, jedynie pelno lego friends ale to dla dziewczynki;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że stare, ale gdyby ktoś aktualnie szukał, to zapraszam do Empiku Online.
Pierwsza paczka w dobrej cenie, a druga za pół ceny ;-)
Sama kupuję często Lego bo w wieku moich dzieci to częsty prezent, a teraz to co rusz jakieś urodziny dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tak, klocki lego nigdy nie wychodzą z mody. Teraz przy założeniu konta w bgż można je dostać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwielbiałam się nimi bawić ! nadal mam żal do mojej mamy które je komuś tam oddała :( a co to za promocja dokładnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytałem ze to aż 3 zestawy dają :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Michal co Ty gadasz, az 3 zestawy ? :o az wierzyć się nie chce ,ze takie rzeczy rozdają.
A wiecie może jakie warunki dokładnie trzeba spełnić, żeby mieć realne szanse na zestaw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@michal a od czego zależy czy dostaniemy jeden zestaw czy 3?
@Aldona trzeba aktywować apkę mobilną i wykonywać za jej pomocą płatności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@kasia też jestem ciekaw od czego to zależy. fajnie by bylo dostać aż 3 :D
@Kasia takie warunki do spelnienia to tak naprawde nic specjalnego. :) ja na codzien robie kilka przelewow :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@mirek ciekawe czy te przelewy muszą być wykonane na daną kwotę, w sumie, czy liczy się sam fakt wykonania płatności..
@mirek 3 zestawy to już chyba i wymagania muszą być inne niż na pojedyncze opakowanie klocków. Swoją drogą ciekawe kiedy one dojdą do klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem szyku zdania, ale sens jest taki ,że płatności maja być na sumę 300zł
@lydia, ale jakie inne wymagania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@mirek to działaj :D takie warunki to pikuś
@mirek do konkretnego dnia trzeba spełnić te warunki i potem znowu jeśli chcemy kolejny zestaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a no własnie, a ja się zastanawiałam co na kolejne zestawy trzeba zrobić
@domek,ale całośc jako promocja banku jest super, zwraca uwagę na inne produkty banku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pochodzić po marketach. Klocki z Harrym Potterem widziałam na początku roku w Tesco, w dodatku były na promocji, ale pewnie dlatego, że było to niedługo po świętach. Radzę wybrać się samej, albo poszukać w gazetkach. Najnowsze znajdziesz na tej stronie: https://www.kupino.pl/gazetki/tesco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Gadżety reklamowe dla klientów (74 odpowiedzi)

Chcemy w firmie kupić coś z okazji świąt dla klientów.Doradzicie co to może być?

prezent dla chłopaka ma 24 lata help! (92 odpowiedzi)

hej szukam prezentu na święta dla chłopaka i niewiem co mu kupić lubi samochody ale niema...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

do góry